Про «Нафтусю» мусить знати кожен!

01.11.2018 | Filed under: Публікації

Трускавець – не туристичний центр, а курорт, бальнеологічний курорт! Це повинні раз і назавжди уяснити собі ті, хто багато торочить про туризм у Трускавці і не надто орієнтується у тому, яка ж різниця між термінами «туризм» та «курортний відпочинок». Турист може відвідати Львів, Чернівці, Кам`янець-Подільський, Ужгород, Мукачево, Яремче, Жовкву чи Рогатин, але поєднати відпочинок з лікуванням, огляд місцевості та прогулянки з діагностикою та лікувальними процедурами він може тільки і виключно на курорті. Якщо до туристичного центру їдуть на день-два, максимум на кілька днів, то на курорт потрібно вибиратися хоча б на два тижні. А ще краще на три чи чотири. Бо курорт – це оздоровлення, причому комплексне.

Трускавець – один з найстаріших курортів України та Європи. Оздоровниця з майже двохсотлітньою історією не потребує позиціонувати себе як «туристичний центр», бо люди не їдуть до нас подивитися якісь пам’ятки архітектури чи природні дива. Наше багатство – «Нафтуся», унікальна жива біоактивна вода, наближена до прісної, але цілюща сила якої перевищує властивості багатьох мінеральних вод. А ще багатство Трускавця – сіль «Барбара», озокерит, води «Софія», «Марія», «Юзя», потужна діагностично-лікувальна база санаторіїв, висококваліфікований персонал, наукове підґрунтя, досвід поколінь. І замість видумувати ровер, маємо розповідати про головне – про «Нафтусю»!

Готельно-курортний комплекс «Карпати» – єдиний трускавецький санаторій, який здійснює системну промоцію нашого курорту в Середній Азії. В травні цього року проходив триденний візит делегації Львівщини на чолі з головою ЛОДА Олегом Синюткою до Республіки Узбекистан. Представниками Трускавця в цій делегації були заступник міського голови, депутат Львівської обласної ради Олексій Балицький та генеральний директор ГКК «Карпати» Лев Грицак.

І ось в останній день жовтня вже Львівщина приймає гостей. Делегацію з Узбекистану очолив Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдулаєв. У Трускавці гості проводять нараду в кабінеті міського голови Андрія Кульчинського, в ній беруть участь також заступник мера Олексій Балицький, голова Дрогобицької РДА Андрій Шевкенич, гендиректор ГКК «Карпати» Лев Грицак.

На прикладі «Карпат» гості з сонячного Узбекистану ознайомлюються з можливостями відпочинку та лікування у Трускавці. Навіть відсутність прямого авіасполучення не стримує їх, адже пропозиції Трускавця досить привабливі: ціни низькі, якість висока, спектр послуг надзвичайно широкий, ефективність велика. Узбеки їдуть до Трускавця через Мінськ чи через Стамбул, а питання логістики і надалі обговорюється, обговорюється, але чомусь не вирішується.

Делегація з Узбекистану – не єдина, котра 31 жовтня ознайомлювалася з умовами лікування та відпочинку в ГКК «Карпати». Заступник генерального директора Петро Суда та головний лікар оздоровниці Володимир Цимбрила спілкуються в цей день також з представниками азербайджанської делегації. Азербайджанці довший час тримали пальму першості серед іноземних громадян, котрі оздоровлюються в Трускавці. Лише цього року їх кількісно випередили поляки, проте й надалі число гостей з Азербайджану в нашому курорті досить значне.

Обидві зустрічі (з узбецькою та азербайджанською делегаціями) розпочиналися в конференц-залі «Карпат». Але все-таки більшість часу для ознайомлення гості провели поза офіціозом – ознайомлюючись з процедурами лікувально-діагностичного центру та умовами проживання в комфортних номерах оздоровниці, відвідуючи бювет, ресторан фуршетного обслуговування «Плай», СПА-комплекс. І, звісно, пробуючи на смак трускавецьку «Нафтусю», аналогів якій немає у всьому світі!

У Трускавці, і зокрема в «Карпатах», лікують такі захворювання: сечокам`яну хворобу, літогенний діатез, хронічні пієлонефрити, уретрити, простатити та запальні захворювання жіночих статевих органів, гепатоз, жовчнокам`яну хворобу, хронічні холецистити, панкреатити, холангіти, езофагіти, дискінезію жовчних шляхів, коліти, виразкову хворобу шлунку та дванадцятипалої кишки, гепатити, цукровий діабет І-ІІ типу, подагру, ожиріння та інші захворювання. У вартість путівки в «Карпатах» включені аналізи крові та сечі, інтрагестральна рН-метрія, дуоденальне зондування, комп’ютерна ЕКГ, ректороманоскопія, такі лікувальні процедури як озокеритові аплікації, мінеральні, вихряні, хвойні, валеріанові ванни, фізіотерапія, гінекологічні зрошення, консультації ряду лікарів-спеціалістів. Детальніше з переліком можна ознайомитися за посиланням https://san-karpaty.com/likuvannya-u-truskavtsi/#minwaters Що важливо, тут можна також почитати і про наші трускавецькі лікувальні води.

«Нафтуся» – ось що становить основу Трускавця як курорту! Саме про неї не втомлюймося говорити – полякам, прибалтам, азербайджанцям, узбекам, німцям, іспанцям, білорусам, казахам, китайцям та представникам всіх інших народностей, котрі виявляють зацікавлення Трускавцем. Протягом всієї своєї історії Трускавець був відомим курортом саме завдяки своїм водам, а не якимось туристичним атракціям. Так було, так є і так має залишитися в майбутньому!

«Нафтуся» – наше багатство №1. Все решта – доповнення.

Володимир Ключак

(Переглядів 118 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви