Трускавець став центром започаткування дискусії про курортологію та гостинність Карпатського регіону

28.02.2019 | Filed under: Публікації

Потужним поштовхом для дискусій та обговорень актуальних питань туристично-відпочинкової сфери став Перший Східноєвропейський Форум гостинності та курортології, який вчора, 27 лютого, стартував у Трускавці. На два дні 250 учасників з України, Польщі, Словаччини та Угорщини приїхали в Трускавець, щоб поділитись досвідом, дізнатись про перспективи розвитку Карпатського регіону в напрямку туризму та щоб нагородити лідерів галузі відзнакою «Кришталевий Лотос».

У перший день Форуму, в рамках панельної дискусії «Проблеми і перспективи розвитку міст-курортів в Карпатському регіоні Європи», разом з керівниками польських міст доповідав Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця. Він розповів про головні проблеми туристичної сфери в українських реаліях, які турбують сучасні курортні міста, а саме незначний відсоток промоційних активностей. Разом з тим Андрій Кульчинський зазначив, що в цьому році Трускавець відвідала рекордна кількість відпочивальників з Польщі, що свідчить про активну роботу в напрямку залучення іноземних туристів.

«Ми прихильно відносимось до всіх проектів в напрямку відкриття нових прямих сполучень з Польщі до України – як наземних, так і повітряних. Ми часто ведемо переговори з керівниками авіакомпаній, щоб налагодити логістику. Нас також цікавить промоція ширшого спектру послуг, які відпочивальники можуть отримати в Трускавці, це стосується операцій з реабілітацією, косметології та інших. Ми також розуміємо, що визначним є вплив інфраструктури, яку ми сьогодні активно відновлюємо. Працюємо також в напрямку повернення у власність громади джерел мінеральних вод», – наголосив Андрій Кульчинський.

Варто відзначити – польські колеги прихильні до Трускавця. Аби мотивувати поляків подорожувати в Трускавець, вони радять лобіювати питання щодо удосконалення та збільшення кількості переходів через кордон. Вважають, що необхідно пришвидшити процес децентралізації, що дасть додатковий грошовий ресурс, як від держави, так і від західних партнерів для розвитку. Польські гості наголосили, що місто гарно виглядає, та пишаються, що в Україні мають гідного партнера для реалізації програм транскордонного співробітництва.

Форум гостинності та курортології триває. Сьогодні, 28 лютого, учасники зберуться на не менш цікаві панельні обговорення. Одна з найочікуваніших – «Вплив розвитку інфраструктури, шляхів і центрів сполучень на загальний економічний розвиток в Карпатському регіоні Європи». Спікерами цієї дискусії будуть Богдан Матківський – депутат Верховної ради України, Богдан Жондца – депутат Сейму Польщі, Тетяна Романовська – генеральний директор аеропорту Львів ім. Данила Галицького.

Слід зазначити, що Перший Східноєвропейський Форум гостинності та курортології «Кришталевий Лотос» відбувається у Трускавці за підтримки Трускавецької міської ради, управління розвитку міста та міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Це іміджевий захід, який покликаний зробити наше місто-курорт одним з центрів розвитку Карпатського регіону.

Леся Боднар (текст і фото)

(Переглядів 255 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви