ПРо шкідників в Трускавці !!!

17.08.2011 | Filed under: ВО "Свобода", Публікації
17 Серпня, Середа о 16.00 по вул.Суховоля (Напроти сан.Кристал, ТКС) проводились дорожні ремонті роботи. Ура, нарешті в Трускавці почали робити дороги.. яким, нічого не бракує.
Виявляється, цілком ціле і нормальне дорожнє покриття “робітники” здирали, для того, щоб поставити новий асфальт. Відпочивальники, круглими очима споглядали на це дійство,хто фотографував, хто знімав на камеру, справді диво – такого вони ще не бачили.
Іншими словами, кошти виділили на ремонт доріг по тій вулиці, де ремонту не потрібно, от і по при це усе засвоюють виділені кошти. А кошти, як відомо, не малі (близько 3 млн. гривень тільки по цій вулиці)
Для порівняння, цих коштів б вистачило для закупки 15-ти нових ліфтів, або для кредитування 200 автономних опалень в квартири, чи на купівлю кілька нових діагностуючих апаратів в лікарню. І це мова йде ЛИШЕ про ОДНУ вулицю. А всього на Трускавець виділили 17 млн. гривень для ремонту доріг (5 вулиць).
Отже, виявляється їхня схема така:  “”Виділяють кошти під ЕВРО 2012 на ремонт доріг, (але так як потрібно з цього ремонту купити кілька нових джипів для себе і тих хто дав роботу), то по факту ремонтують ті дороги яким ремонт не потрібен, а по документам будуть показані величезні об”єми виконаних робіт”.
Після цього-всього лиходійства, відзвітують про об”єми засвоєних коштів, які ми справно платили в казну держави і як верх цинізму хтось з чиновників ще й медаль отримає.
Задумаймось, чи потрібні нам такі шкідники та горе розпорядники людських коштів?!!
Хто має час і бажання долучитись до припинення цього лиходійства, приходьте завтра 18 серпня біля ЖЕНЕВИ на 9.30. Подивимось на власні очі, що відбувається і зупинимо цю вакханалію.
ПРОДОВЖЕННЯ !
Як виглядали дороги по суховоля до ремонту:

(Переглядів 82 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви