Простягни свою руку бідному!

17.11.2020 | Filed under: Публікації

«Простягни свою руку бідному» – це заклик Папи Римського Франциска з нагоди ІV Всесвітнього Дня Убогих.

У неділю, 15 листопада, молодь парафії Святого Вартоломея (м. Дрогобич) організували соціальну акцію підтримки самотніх, старших та осіб в потребі, долучившись в такий спосіб до відзначення ІV Всесвітнього Дня Убогих, започаткованого Папою Франциском. В основу Послання Папи Франциска лягли слова зі старозавітної Книги Сираха: «Простягни свою руку бідному» (Сир 7,32) як знак близькості, солідарності і любові. «Подолати бідність любов`ю» – наше завдання за словами Папи Римського.

Напередодні Дня Убогих молодь особисто випікала пряники як символ єднання в цей день з людьми, що є в потребі. Під час проведеного заходу було роздано 260 пряників у парафії Святого Вартоломея (м. Дрогобич) та Успіння Пресвятої Діви Марії (м. Трускавець) та відвідано найбільш потребуючих осіб.

Акція проводилася за підтримки благодійного фонду Карітас-Спес Україна» Римо-Католицької Церкви в Україні за посередництвом «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії РКЦ.

Фундація св. Антонія, м. Дрогобич, Фейсбук

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви