Простягни свою руку бідному!

17.11.2020 | Filed under: Публікації

«Простягни свою руку бідному» – це заклик Папи Римського Франциска з нагоди ІV Всесвітнього Дня Убогих.

У неділю, 15 листопада, молодь парафії Святого Вартоломея (м. Дрогобич) організували соціальну акцію підтримки самотніх, старших та осіб в потребі, долучившись в такий спосіб до відзначення ІV Всесвітнього Дня Убогих, започаткованого Папою Франциском. В основу Послання Папи Франциска лягли слова зі старозавітної Книги Сираха: «Простягни свою руку бідному» (Сир 7,32) як знак близькості, солідарності і любові. «Подолати бідність любов`ю» – наше завдання за словами Папи Римського.

Напередодні Дня Убогих молодь особисто випікала пряники як символ єднання в цей день з людьми, що є в потребі. Під час проведеного заходу було роздано 260 пряників у парафії Святого Вартоломея (м. Дрогобич) та Успіння Пресвятої Діви Марії (м. Трускавець) та відвідано найбільш потребуючих осіб.

Акція проводилася за підтримки благодійного фонду Карітас-Спес Україна» Римо-Католицької Церкви в Україні за посередництвом «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії РКЦ.

Фундація св. Антонія, м. Дрогобич, Фейсбук

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви