Просто факти

22.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

16 листопада мер Руслан Козир, обраний меншістю трускавчан 31 жовтня, вступив на свій пост. Новий голова міста заявив, що він є рішучим прихильником змін, проте потрібно звернути увагу на те, щоб з минулого взяти і те добре, яке в ньому було. “Від кожного вимагатиму служіння громаді, хабарництво та корупція не повинні бути синонімами влади, влада має бути чесною, громада заможною, а місто – чисте, зелене, зручне, курортне, стратегію втілення в життя цих планів розробляли фахівці – ці та інші тези лунали з вуст Руслана Ярославовича”. Так писав “ТВ” 16.11.2010 р. Руслан Козир склав присягу, депутати – ні.

На першій понеділковій нараді, яку провів Руслан Козир 22 листопада 20010 р., він сказав, що стан перевезень по внутрішньоміських маршрутах покращиться. Про це він запевняв і на нараді 29 листопада. А ось що ще писав “ТВ” 22.11.2010: “Одним з питань, яке під свій особистий контроль бере новий мер Трускавця, є питання розробки інформаційної програми співпраці з громадою. В планах влади щотижневі прес-конференції для місцевих ЗМІ, щотижневий прямий ефір на міському радіо, щомісячні об’їзди міста та зустрічі з мешканцями в кварталах, щоквартальний звіт мера перед громадою в новому залі засідань ТМР. До кінця цього року буде розроблено і програму комунальної реформи, повідомили нас в інформаційно-аналітичному відділі ТМР. За словами Руслана Козира, “помилки попередньої влади – це хороша школа”, а головними завданнями, які стоять на порядку денному окрім найголовнішого (водопостачання), це створення ОСББ, благоустрій територій, робота із забудівниками, впорядкування реклами в місті. Очистять від реклами паркову зону, адже реклама там надокучлива, а люди їдуть відпочивати в спокої, а не слухати та бачити нав’язливі слогани. Влада зацікавлена у прибутковості підприємців, які мають працювати за однаковими для всіх правилами гри, без ущемлень кого б то не було”.

2 грудня сесія ТМР не обрала секретарем ради Петра Шумина, який перед голосуванням запевняв, що воно буде оцінкою його роботи за попередні роки. Після голосування пан Шумин сказав: “Якби попередній голова залишився на посаді, я б взагалі не працював в органах влади. Щодо голосування – є політичні сили, які стоять за межами цього залу і дьоргають за ниточки” та висловив бажання працювати в земельній комісії. Після сесії депутатів запросили в ресторан Валентини Бодак “Богема”. 7 грудня депутати вже проголосували за П. Шумина, а також за нового керуючого справами, трьох заступників трускавецького мера і новий склад виконкому. Депутати вже тоді висловлювали сумнів у доцільності введення посади заступника з питань розвитку курорту. Одним із завдань Юрія Яворського було створення курортного сайту кількома мовами, його немає й досі. Тоді ж, 7 грудня, Руслан Козир повідомив, що “Трускавець чекає сертифікована система управління”, а “сертифікат 9001 мають в Україні лише декілька міст”.

9 грудня Олексій Балицький написав заяву на звільнення з посади генерального директора КП “Наше місто”. Причиною називали його небажання виконувати вказівки влади щодо доведення підприємства до банкрутства. 27 грудня посаду в. о. гендиректора підприємства обійняв Теодозій Копко.

13 грудня міський голова вирішив призначати на кожен поверх міської ради “чергового по поверху”, по-народному – смотрящого. 20 грудня мер повідомив, що “наступного року у Трускавці на Площі Незалежності буде споруджено стаціонарну сцену”.

22 грудня – перше засідання виконкому. Одне із прийнятих рішень – підвищення тарифу на тепло на 10% (з 290 гривень до 319 гривень за 1 Гкал).

29 грудня на сесії ТМР піднято питання вкрай незадовільного прибирання вулиць у Трускавці. З кінця року (останні числа грудня) розпочалася боротьба з торгівлею в курортному парку та пропаганда щодо встановлення автономного опалення в оселях трускавчан.

Початок 2011 – Трускавець втратив статус єпархіального міста, управління єпархії переїхало до Дрогобича.

10 січня, після канікул – переполох в середовищі освітян стосовно можливого закриття СШ № 3, пояснення влади щодо можливого переведення гуртків БУТ у “пустуючі приміщення” цієї школи. 12 січня батьки вихованців БУТ звернулися до мера. Звернення ще не було в нього на столі, а воно вже було опубліковано на “ТВ”. А 17 січня мер та заступник зустрілися з освітянами. Згодом під тиском громадськості влада дала задній хід у цьому питанні.

Руслан Козир говорить про те, що в майбутньому будуть організовуватися “трускавецькі різдвяні фестини”, які триватимуть від Миколая до Йордана, можливий інший варіант назви – “На Різдво до Трускавця”.

18 січня розпочато перевірку міського радіо. Від цього часу розпочалося політичне переслідування директора радіо Світлани Марецької. Владу не зупинило навіть те, що жінка вагітна.

24 січня мер доручив тодішньому начальнику УЖКГіБ Василю Стечкевичу латати ями на дорогах, незважаючи на люті морози. “В капітальних ресурсах ми обмежені, але ямковий ремонт робити можна, – зазначив голова. – Національний вид спорту в Швейцарії – це ремонт доріг, там дороги ремонтують круглорічно”. Так писав “ТВ” 24.01.2011. Після призначення нового в. о. начальника УЖКГіБ Юрія Терлецького про спорт у Швейцарії ніхто не згадував, а ремонт доріг так і не відбувся. Навіть перед Великоднем. Навіть біля самої мерії. Розпочали дещо ремонтувати дороги аж з другої половини червня.

27 січня на засіданні виконкому генеральний директор ТзОВ “Трускавецький водоканал” Володимир Возняк зазначив: “після закінчення реконструкції водоочисних споруд та введення в дію регуляторів тиску (травень – червень), водопостачання населення має бути цілоденним”. Про це писав “ТВ” 28 січня.

З 1 лютого зросла платня за відвідування дитячих садочків у Трускавці, таке рішення прийняв виконком 27 січня 2011 р.

На засідання міськвиконкому 17 лютого мер Трускавця Руслан Козир мав доповісти про своє бачення започаткування програми соціального житла в місті. Про це міський голова сказав 27 січня під час засідання міськвиконкому. Більше про соціальне житло ніхто не чув.

З кінця січня розпочато війну з біл-бордами та рекламою у Трускавці, яка нібито є нав’язливою, шкодить іміджу курорту та заважає відпочиваючим. Посилилася боротьба і з бродячими собаками.

31 січня мер дав доручення освітянському керівництву довести до ладу басейн у СШ № 3.

2 лютого – страйк торгівців з міського парку перед мерією.

7 лютого – мер на понеділковій нараді пропонує ввести для молоді Трускавця “комендантську годину”.

9 лютого відбулася презентація плану промоції курорту на найближчі 10 років. Перед цим в цей же день міський голова дав свою першу із двох за 8 місяців прес-конференцію для журналістів.

15 лютого сесія ТМР прийняла рішення про початок досудової санації КП “Наше місто”. На цій же сесії були створені нові комунальні підприємства “Трускавецьжитло” та “Трускавецьтепло”.

Від середини до кінця лютого трускавчани разом з дрогобичанами переймалися долею героїнь шоу “Міняю жінку”. Приблизно в цей же період Трускавець активно обговорював тему незаконного буріння свердловини ЗАТ “Трускавецькурортом”.

Березень у Трускавці пройшов під знаком суботників – місто готувалося до Великодня. На початку березня УЖКГіБ очолив Юрій Терлецький, в кінці місяця юридичний відділ ТМР очолила Оксана Хемич. В середині місяця відбулася чергова сесія ТМР, на якій виступ надали голові Наглядової ради ЗАТу Павлу Якубенку. До 1 червня мала бути підписана дорожня карта між владою Трускавця та ЗАТом, мав підготувати її заступник мера Юрій Яворський.

В квітні у Трускавці пройшов фестиваль “Кришталевий Трускавець”. 11 квітня міський голова Руслан Козир озвучив ініціативу надання 10%-ної знижки сумлінним платниками за комунальні послуги – з травня місяця. В квітні було наперед, до завершення результатів конкурс, відомо прізвище нового начальника відділу освіти ТМР (“ТВ” № 38 від 13.04.11) – Михайло Шубак (офіційно очолив відділ освіти в середині травня). У квітні мав бути вже представлений новий логотип Трускавця, з яким застрягли надовго.

13 квітня в інтерв’ю на міському проводовому радіо генеральний директор водоканалу Володимир Возняк підтвердив, що з червня у Трускавці буде цілоденне водопостачання.

Кінець квітня – останній страйк працівників КП “Наше місто” та їх зустріч із мером. Безрезультатна.

Травень – пройшов фестиваль “Трускавецький драйв”, також у Трускавці відзначили 20-річчя ТСОУ. Стало відомо, що Трускавець не отримає кошти УЕФА на облаштування фан-зони – перед тим в мерії на цьому прикладі рапортували про досягнення своїх кадрів щодо вміння знаходити потрібні гроші для потреб міста.

В травні після нового тендеру завершилося протистояння між УЖКГіБ та фірмою “Сяйво”, яка вдруге довела свою спроможність та готовність обслуговувати мережі зовнішнього освітлення у Трускавці. З 12 до 14 травня Трускавець був представлений на туристичному ярмарку у Москві, в червня в наше місто приїжджала делегація із Санкт-Петербурга. 26 травня – одна із найскандальніших сесій у Трускавці, рішення якої може запросто опротестувати прокуратура через їхню нелегітимність внаслідок порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

Червень – відзнака та визнання для “Трускавецького вісника” від влади Дрогобича та Борислава. Намагання влади поставити своїх людей на керівників міської лікарні та відділу культури. Відзначення Дня міста на посередньому рівні.

Неупереджено та об’єктивно на Ваш розгляд були винесені більшість подій періоду владарювання нової команди у Трускавці, варті, на нашу думку, уваги.

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 31 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви