Проти Михайла Задорожного прес-центр «Батьківщини» використовує брудні технології

22.10.2012 | Filed under: Публікації

Інформація, розповсюджена нещодавно прес-центром Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” в розрізі ситуації на 121 виборчому окрузі, не відповідає дійсності.

Неправдивими зокрема є такі висловлювання: «16 жовтня працівники Дрогобицького районного штабу ВО “Батьківщина” виявили фальшивку у продуктовому магазині в селі Лішня. Фальшива друкована продукція була вкладена в офіційну газету ВО “Свобода”. Магазин, у якому розповсюджують фальшиву газету, за словами продавця, належить самовисуванцю М.Задорожному» та «Дії самовисуванця М.Задорожного, який у своїй агітації до сьогодні незаконно використовує логотипи і “Свободи”, і “Батьківщини”, розцінюємо як такі, що свідомо підривають домовленості між опозиційними партіями і конкретно працюють на користь діючому нині режиму.»

Хочемо наголосити, що жодного приватного магазину кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Михайло Задорожний на території с. Лішня не має. Також кандидат у народні депутати жодним чином не використовує логотипи «Батьківщини». Щодо логотипів «Свободи», зазначаємо: Михайло Задорожний є членом фракції ВО «Свобода» у обласній раді, і відтак має право на використання цього логотипу. Тож інформація, подана прес-центром «Батьківщини», вже вкотре не відповідає дійсності, несе наклепницький неправдивий характер і є нічим іншим, ніж застосуванням брудних технологій проти рейтингового кандидата у народні депутати України по 121 виборчому округу Михайла Задорожного.

Понад те, ця наклепницька інформація, основна мета якої – дискредитація імені одного із лідерів виборчих перегонів у 121 виборчому окрузі, була розтиражована у різних регіональних, обласних та загальноукраїнських ЗМІ. Там же було подано фото магазину у с. Лішня, який начебто належить Михайлові Задорожному. Насправді ж підприємницьку діяльність тут веде підприємець Павліна Федорович. Наші журналісти поцікавились «фактом» інциденту, який нібито мав місце 16 жовтня, і з’ясували наступне: продавець магазину Галина Томчак стверджує, що за час її присутності жодні представники чи працівники Дрогобицького районного штабу ВО «Батьківщина» у магазині не з’являлися. Зустрілася із ними не подавець магазину, а невістка підприємця Павліни Федорович – Наталя Федорович. Вона розповідає: «В цей час в магазині знаходилась лише я. Зайшов мужчина. Я його знаю – його ім’я Микола, прізвище Андріїв. Він покрутився трохи, хоча не розповів, з чим і для чого приїхав. Лише запитав як справи, подивився що де і як. Відтак кудись зателефонував – і в приміщення зайшли жінка і мужчина, які щось між собою прошепотіли, тримаючи в руках якусь газету, і згодом вийшли. Я кажу до нього: пане Миколо, що ви якісь стурбовані? А він мені: тут є одна газета наша, але стаття у ній є яка нам не підходить. На тім все. Ми поговорили, і він вийшов. Схоже, ця людина сама прийшла з тою газетою. Їм, видно, треба було того скандалу, тож самі усе й зорганізували»

– Погоджуюсь з позицією голови Львівського регіонального виборчого штабу ВО «Батьківщина» Степана Кубіва, який стверджує, що на використання брудних технологій для маніпулювання думкою виборця здатні лише ниці люди, які втратили власну честь і гідність, продались за грош задля тимчасової власної вигоди, зрадили власний народ, – каже кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Михайло Задорожний. – Я свою кампанію веду чесно. Відтак не хочу, аби моїм іменем спекулювали, мені присвоювали використання брудних технологій. Інформація, розповсюджена прес-центром “Батьківщини” в розрізі ситуації на 121 виборчому окрузі, не відповідає дійсності. Принаймні в тих питаннях, які стосуються мене, моєї діяльності і мого імені. На жаль, прес-центр «Батьківщини» вже вкотре використовує брудні технології та займається оббріхуванням. Бо якщо зазначений ними факт мав місце – треба було його зафіксувати, задокументувати, і відтак подавати до суду й шукати справжнього власника магазину та тих, хто до цього усього причетний. А позаяк факту такого не було – той організували «фальшивку», та ще й приплели до неї моє ім’я. Це – абсолютна нечесна боротьба, яка аж ніяк не додає балів тим, хто займається такими справами. Якщо ті, хто на місцях провокує прес-службу поширювати брехливу інформацію у ЗМІ, пройдуть до влади, то невідомо, якими їхні дії будуть завтра, що вони, в разі перемоги, доброго і правдивого зроблять для України і українців. Маємо над чим задуматись.

Прес-служба кандидата у народні депутати України по 121 виборчому округу Михайла Задорожного

(Переглядів 110 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви