Протягнуто руку допомоги

24.11.2014 | Filed under: Публікації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №505 від 01.10.2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» до управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради на даний час звернулося 166 сімей з числа біженців.

У складі сімей нараховується 249 осіб, з них 84 дитини. 44 дитини навчається в школах м. Трускавця, 9 дітей відвідують дошкільні установи.

Допомога виплачується в таких розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) – 884 грн. на одну особу; для працездатних осіб – 442 грн. на одну особу, і не може перевищувати 2400 грн. на сім’ю.

Якщо у складі сім’ї, якій призначено грошову допомогу, є особи, працездатного віку,що протягом двох місяців з дня призначення допомоги не працевлаштувалися, в тому числі за сприяння державної служби зайнятості, або перебувають у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення АТО, але фактично не працюють, розмір допомоги для них на наступні два місяці зменшується на 50%, а після цього – припиняється.

Для одержання допомоги необхідно стати на облік в управління праці та соціального захисту населення та подати наступні документи:

– заяву;

– паспорт громадянина України або посвідку на постійне місце проживання;

– копії свідоцтв про народження дітей та про одруження;

– довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО;

– письмову згоду довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Інформація про призначення грошової допомоги вноситься управлінням соціального захисту населення до Єдиної інформаційної бази даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО з метою контролю за подвійною виплатою допомог.

При наданні допомоги встановлено і обмеження. Не призначається допомога у разі, коли:

– будь-хто з членів сім’ї має у володінні житлове приміщення, розташоване в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України та райони проведення АТО;

– у володінні є два або більше транспортних засоби (не враховуються одержані на пільгових умовах, а також вітчизняні, які перебували в експлуатації більше 10 років, та інші – більше 15 років з дати випуску);

– будь-хто з членів сім’ї має на депозитному банківському рахунку кошти в сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, 12180 грн.

Юстина Когут, начальник управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 69 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви