Приміщення нової автостанції трускавчани сприйняли неоднозначно

21.06.2019 | Filed under: Новини

У четвер, 20 червня, у Трускавці відбулося відкриття приміщення нового автовокзалу. Розмістилася споруда неподалік «старої» автостанції, де зараз функціонує супермаркет мережі «АТБ». Споруду відкрили, хоча деякі роботи всередині приміщення ще слід завершити.

В новій автостанції є каси продажу квитків, приміщення для бухгалтерії та персоналу, зал очікування з кафе, туалети. Власники планують облаштувати накриття над перонами.

Сам по собі факт відкриття автостанції – річ позитивна. Але в соцмережах багато трускавчан обурюються зовнішнім виглядом «будки», як охрестили новий автовокзал. Одним не подобається колір, другим – архітектура об’єкту, третім – невелика площа. В той же час критики забувають, що стара АС теж була звичайним сірим «кубиком», зведеним в типовому совковому стилі, а всередині споруди жодного затишку не відчувалося. Те, що зараз поряд з АС є магазин «АТБ», додає території плюсів.

Як на Трускавець, то нова автостанція цілком прийнятна, відповідає своїм функціям і є чудовим поєднанням мінімалізму та комфорту. Власником АС є ТОВ «Фаворит Дизайн».

(Переглядів 81 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви