Приміщення нової автостанції трускавчани сприйняли неоднозначно

21.06.2019 | Filed under: Новини

У четвер, 20 червня, у Трускавці відбулося відкриття приміщення нового автовокзалу. Розмістилася споруда неподалік «старої» автостанції, де зараз функціонує супермаркет мережі «АТБ». Споруду відкрили, хоча деякі роботи всередині приміщення ще слід завершити.

В новій автостанції є каси продажу квитків, приміщення для бухгалтерії та персоналу, зал очікування з кафе, туалети. Власники планують облаштувати накриття над перонами.

Сам по собі факт відкриття автостанції – річ позитивна. Але в соцмережах багато трускавчан обурюються зовнішнім виглядом «будки», як охрестили новий автовокзал. Одним не подобається колір, другим – архітектура об’єкту, третім – невелика площа. В той же час критики забувають, що стара АС теж була звичайним сірим «кубиком», зведеним в типовому совковому стилі, а всередині споруди жодного затишку не відчувалося. Те, що зараз поряд з АС є магазин «АТБ», додає території плюсів.

Як на Трускавець, то нова автостанція цілком прийнятна, відповідає своїм функціям і є чудовим поєднанням мінімалізму та комфорту. Власником АС є ТОВ «Фаворит Дизайн».

(Переглядів 81 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви