Привітання до дня знань Наталії Пономаренко

30.08.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Привітання до дня знань Наталії Пономаренко заступника голови ТМО партії «ВО» Батьківщина»

Шановні  школярі, шановні вчителі, поважні батьки, бабусі та дідусі Трускавця!

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше-і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день кожна мама чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поряд, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя.  І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати трускавчан із традиційним святом першого дзвоника-Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. У цей момент-уже через роки та відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, студентських днів і років- так хочеться сказати вам, що навчання-це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться , що знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Кожен з нас, дорослих, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву школа. І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів. Прийміть окреме велике спасибі за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління у дусі любові до рідного краю, до України та людини. Нехай уже в недалекому майбутньому ваша праця буде гідно оцінена на державному рівні.Сьогодні з великою любовю складаю шану своїй незабутній першій вчительці і особливу вдячність за її доброту, за крила і  перші злети.

Сподіваюся, що День знань стане для всіх школярів Трускавця початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання

Бажаю вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Нехай допоможе у цьому Бог!

(Переглядів 1 106 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви