Репортаж з Інтеграційного Фестивалю в м. Сьвіноуйсьцє (Республіка Польща)

23.08.2022 | Filed under: Публікації

20 серпня в місті-побратимі Трускавця в Республіці Польща м. Сьвіноуйсьцє відбувся перший польсько-український інтеграційний фестиваль. Захід з багатьма атракціями проходив у Концертній Мушлі на Променаді. Під час фестивалю можна було скуштувати традиційні українські страви, приготовані громадянами України, які проживають у Сьвіноуйсьці: борщ, пампушки, домашню ковбасу, зрази, коровай, вареники з різною начинкою, пиріжки, млинці, сирники, голубці, сало та ін.

Також у програмі не забракло ігор для дітей (мильні бульбашки, малювання обличчя, рухливі анімації, призи та майстер-класи з рукоділля тощо). Було розгорнуто фотовиставку красивих місць України, а також тих, які зруйновані війною. Окрасою фестивалю стала польська та українська музика (в т.ч. гра на бандурі, танці, вокальні виступи, акапельний спів).

Організатори та спонсори заходу: Павел Суйка – заступник міського голови Сьвіноуйсьця, Павло Матвійчук (БФ «Asysta UA»), фонд «Speak Up», Олександр Оніщук, Лариса Васильчук (Best Work), Віктор Коблянський (магазин «Україночка»), MДK, Лілія Коцюба-Ткач (УМ), громадяни України, котрі проживають в Сьвіноуйсьці.

Під час фестивалю фонд «Asysta UA» проводив публічний збір коштів, які будуть передані на допомогу Україні до Трускавця – міста-партнера Сьвіноуйсьця.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви