Різдво – свято, яке об’єднує

26.12.2013 | Filed under: Публікації

Хоча до Різдва за юліанським календарем (7 січня) ще майже два тижні, та Україна почала святкувати Народження Христа разом з цілим світом. І Трускавець – не виняток. Одним із заходів, присвячених цьому християнському святу, стало «Святкування Різдва у різних країнах світу», яке пройшло сьогодні, 26 грудня, в бібліотеці-філії № 1 м. Трускавця (вул. Бориславська, 36). 

Директор бібліотеки Віра Савка разом із бібліотекарями Любов`ю Кіско, Світланою Карпин та Наталією Іваночко не тільки підготували цікаву інформацію про святкування Різдва, а ще й зробили майстер-клас виготовлення дідуха на свят-вечірній стіл. Окрім того на гостей свята чекав цікавий сюрприз – побажання під ялинкою, смачні подарунки, а також уривки творів на різдвяну тематику (зокрема з «Тіней забутих предків» Михайла Коцюбинського).

Від імені учасників Польського культурно-просвітницького товариства імені Раймунда Яроша, яке діє у Трускавці вже біля двадцяти років, виступила п. Галина Заборовська та розповіла, що спільного, а що відмінного є у святкуванні Різдва українцями та поляками. А активний член польської спільноти п. Зеновія Сабат-Щербініна виконала знамениту гуральську колядку «Mójmaluśki» («Муй малюські»).

Лунали колядки українською та польською мовами, щедрими аплодисментами заохочували присутні інших та самих себе до співання щораз нових різдвяних пісень. Учасники дійства вирішили відмовитися від музичного супроводу та виконували колядки акапельно. А насамкінець присутні поділилися облаткою та зложили один одному Різдвяно-Новорічні віншування.

Бібліотекарі в українському строї зуміли створити в стінах бібліотеки позитивну атмосферу, по-сімейному тепле та затишне свято, в якому кожен відчував себе потрібним, Божим дитям. За це організаторам святкування щире спасибі.

Володимир Ключак

(Переглядів 166 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви