Роман Ілик: «Якщо Мінфін підтримає пропозицію МОЗу, уже в наступному році у Дрогобичі розпочнеться будівництво нового хірургічного комплексу»

23.06.2013 | Filed under: Публікації

Про необхідність побудови у Дрогобичі нового хірургічного корпусу Дрогобицької міської лікарні №1 говорилося давно. Адже нині цей хірургічний корпус розташований в пристосованому приміщенні, збудованому 60 років тому як казарма для військового училища. Сьогоднішній стан будівлі не відповідає сучасним нормам і вимогам чинного законодавство. Ба більше, в корпусі, де надається допомога не лише жителям Дрогобича, але й мешканцям прилеглих Борислава, Трускавця, Стебника та Дрогобицького району, існує небезпека руйнування міжповерхового дерев’яного перекриття. А загалом згадана будівля нині перебуває в такому стані, що не підлягає ні реконструкції, ні капремонту.

Однак будівництво лікарняного корпусу на 420 місць – задоволення досить дороговартісне. Тож непоодиноко лунали скептичні думки, мовляв, нового корпусу нам таки не бачити.

Однак найпростіше опустити руки, сказавши, що дарма сподіватися, дарма старатися. Натомість треба діяти, стукати у всі можливі і неможливі двері, просити і вимагати. Лише тоді буде очікуваний результат.

Саме тому, розуміючи доконечну необхідність змін, народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Роман Ілик звернувся до Міністерства охорони здоров’я України з клопотанням передбачити фінансування будівництва хірургічного комплексу дрогобицької лікарні в Державному бюджеті України на 2014 рік. У зверненні перелічено вище вказані проблеми та акцентовано, що Дрогобицька міська лікарня впродовж десятків років виконує функції міжрайонної лікарні вторинного рівня з наданням висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги мешканцям Дрогобицького району, міст Дрогобича, Борислава, Стебника, Трускавця, населення яких складає майже 280 тисяч чоловік, а також мешканцям інших прилеглих територій. Тобто, її роль в системі надання медичних послуг мешканцям регіону переоцінити вкрай важко.

Відтак, кілька днів тому із МОЗу надійшла досить втішна для усіх нас новина. У відповіді на ім’я народного депутата України Романа Ілика, підписаній міністром охорони здоров’я України Раїсою Богатирьовою, йдеться: «Об’єкт є комунальним закладом охорони здоров’я та фінансується з місцевого бюджету. Проте МОЗ України вбачає необхідність у фінансуванні об’єкта та вважає за доцільне виділити додаткове фінансування шляхом включення його до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік»

– Така відповідь вселяє віру. Тож якщо Мінфін підтримає пропозицію МОЗу, уже в наступному році у Дрогобичі розпочнеться будівництво нового хірургічного комплексу, – зазначив у коментарі народний депутат України Роман Ілик.

Марія Кульчицька

(Переглядів 127 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви