Роман Ілик: Законність забудови дрогобицького ринку перевірить прокуратура

27.02.2013 | Filed under: Новини

Народний депутат України Роман Ілик звернувся до прокуратури Львівської області з вимогою перевірити законність передачі у суборенду земельної ділянки на території місцевого ринку у центрі Дрогобича та будівництва, яке уже там розпочалось. Про це повідомляє офіційний сайт політика.

 

«Місцеві депутати стверджують, що при прийнятті рішення Дрогобицької міської ради № 707 від 27 липня 2012 року «Про надання згоди на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки» порушено ряд регуляторних актів. Зокрема, ст. 8 Закону України “Про оренду землі”, яка забороняє передачу в суборенду земельних ділянок, на яких розташовані цілісні майнові комплекси підприємств комунальної власності.

 

Також початок робіт 25 лютого 2013 року на суборендованій ділянці суперечить  «Положенню про основні вимоги до організації продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків». У цьому документі чітко зазначено, що початок робіт з реконструкції та закриття ринку можна робити через рік після повідомлення підприємців, які провадять підприємницьку діяльність на території ринку», – стверджує парламентар.

 

За словами Романа Ілика, територію дрогобицького ринку і справді потрібно упорядкувати, створити комфортні умови і для покупців, і для підприємців, однак ухвалювати такі рішення дрогобицька влада повинна прозоро та з дотриманням усіх вимог закону. «Такі рішення мають проходити широке громадське обговорення. Віддача в оренду землі у самому центрі Дрогобича повинна приносити користь перш за все громаді, адже загадана ділянка перебуває у комунальній власності. Умови оренди повинні містити чіткий перелік зобов’язань орендаря перед громадою, а працівники ринку мають отримати гарантії щодо працевлаштування», – переконаний народний депутат від Дрогобицького виборчого округу.

 

http://romanilyk.com/

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви