Ротації не буде?

24.03.2017 | Filed under: Новини

Як інформує наше власне джерело, осередок Громадського Руху «Народний контроль» у Трускавці планував провести ротацію депутатів. Планувалося, що орієнтовно в лютому-березні 2017 р. депутати Трускавецької міської ради від цієї політичної сили Святослав Грабовський та Руслан Цехмейстер складуть депутатські повноваження і замість них представляти інтереси громади міста, виборців та парторганізації будуть інші люди згідно партійного списку (за результатами виборів 2015 року). Шанси стати депутатами ТМР від «Народного контролю» в такому випадку появилися б у Ореста Пристая та Григорія Долика (набрали в 2015 році відповідно 49 та 46 голосів).

Проте нещодавно відбулися збори ТМО ГР «Народний контроль», на яких було повідомлено, що запланованої ротації не буде. Як зазначив на зборах депутат Святослав Грабовський, депутатство – це велика відповідальність і не кожен може понести цей тягар. Було зазначено, що не кожен може пройти випробування владою, тому парторганізація не може так ризикувати. Членам «Народного контролю» залишилося тільки погодитися з цим твердженням, адже їхня мета – не влада сама по собі, а контроль за діями влади.

До речі, ротація в трускавецькому «Народному контролі» все ж пройшла, але інша. Так, новим головою партійного осередку в місті-курорті після Святослава Грабовського став Євстахій Буняк, який в 2010-2015 рр. був депутатом Трускавецької міської ради від ВО «Свобода».

(Переглядів 164 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви