Розпочали з переконливої перемоги

16.03.2015 | Filed under: Публікації

У неділю, 15 березня, на Дрогобиччині стартували футбольні змагання. Участь в них бере і футбольний клуб «Зоря-Трускавець». Змагаються хлопці за весняний кубок Дрогобицького району, присвячений Героям Майдану.

Першу гру трускавчани провели на виїзді, в с. Раневичі, де поборолися з місцевою футбольною командою. Морально підтримував наших хлопців у грі старійшина трускавецького футболу Мирон Адамович Крамар. Додому «Зоря-Трускавець» їхала з радісним настроєм, адже здобула переконливу перемогу – і то на чужому полі. Грати було нелегко, зважаючи на стан раневицького стадіону, особливо після весняних дощів.

На жаль, треба констатувати, що і в Трускавці стадіон у плачевному стані. Тренер ФК «Зоря-Трускавець» Михайло Данилишин каже, що «подякувати» за це треба ГО «Ніка» та групі здоров`я, які стадіон нищили раніше і продовжують нищити зараз, а ще – місцевій трускавецькій владі, на якій лежить найбільша вина за те, що на стадіоні у Трускавці грати в нормальну гру фактично неможливо. Як не прикро про це говорити, та «домашні» ігри трускавчани напевно гратимуть у Доброгостові. Добре, що Федерація футболу Дрогобиччини ввійшла в положення футболістів міста-курорту, інакше кожного разу наші хлопці мусіли б пояснювати гостям-сусідам, чому в нас такий занедбаний стадіон, чому на ньому розташоване «соціальне житло» і хто обрав таку владу, котра своєю байдужістю та неймовірною бездіяльністю довела стадіон до такого стану.

Та повернімося до приємного – до перемоги. З перших хвилин фортуна виявилася прихильною до господарів із Раневич – вони забили гол, причому досить несподівано для трускавчан. Наші хлопці кинулися в атаку і Юрій Хоманчак зрівняв рахунок. А до кінця першого тайму ще два голи забили футболісти «Зорі» – це Іван Юзв`як і знову Юрій Хоманчак. Так що на перерву пішли зі спокійною душею та з рахунком 3:1.

Після перерви теж не обійшлося без сюрпризів – гол у ворота ФК «Раневичі» забив «свіжий» Євген Леонов, якого тренер Михайло Данилишин поставив на заміну одного зі стомлених футболістів. Фінальний свисток – і рахунок 1:4 на користь ФК «Зоря-Трускавець».

Наступна гра у трускавчан буде з командою с. Михайлевичі. А всього за весняний кубок Дрогобицького району пам`яті Героїв Майдану змагається 27 команд. Побажаємо нашим трускавчанам успіхів у спортивній боротьбі!

Володимир Ключак

На фото: зліва направо верхній ряд: Перхун Микола, Данчик Ярослав, Бондар Олег, Данилишин Михайло, Крамар Мирон, Бадецький Михайло, Хоманчак Юрій, Юзв’як Іван, нижній ряд зліва направо: Штибель Олег, Гарасим`як Роман, Смола Володимир, Завилов Юрій, Розлач Олександр.

(Переглядів 328 , 1 переглядів сьогодні)