Самозахоплення – кому воно вигідно?

В новому – елітному будинку по вулиці Івасюка, 10, продовжувалось нахабне, без усіляких дозволів та документів, самозахоплення землі та будівництво прибудови до будинку, який є власністю ОСББ.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) – єдиний спосіб для власників житлових і нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку спільно володіти, користуватися, здійснювати управління будинком, а також утримувати свою власність у доброму стані. (виявляється не єдиний)

Мешканці будинку, звернувши увагу “забудовнику” про те, що це є їхня спільна власність і рішення необхідно приймати більшістю будинку, у відповідь почули недвозначні натяки на те, куди їм потрібно піти. Звернулись до депутата міської ради- Свободівця Павла Швеця, який попрохав місцевих чиновників виїхати і розібратись в ситуації і вчора на місце приїжджав заступник архітектора, котрий склав акт про порушення благоустрою. Також пан Бошко склав акт про самовільний початок будівництва. Незважаючи на це, “забудовник” далі продовжував своє…

На наступний день люди знову  зателефонували Павлу Швецю і вже за кілька хвилин на місці подій були присутні кілька Свободівців та заступники голови міста п.Нестерівський та п.Терлецький. На місці забудови п.Нестерівський культурно роз’яснив “забудовнику” його права та права мешканців будинку і порадив припинити будівництво аби не порушувати закон, а натомість зайнятись збиранням підписів мешканців про те, що вони не проти забудови. Ще він додав, що потрібно попрацювати з відповідними комісіями, дати їм документи на вивчення і подальше погодження міською радою.

Свободівець Павло Швець вніс пропозицію, щоб яму для фундаменту було негайно закопано, а шутер вивезено з території ОСББ. “Забудовник” пообіцявши усе належним чином оформити, припинив роботи.

Але …

Увечері знову поступив дзвінок від мешканців, що “забудовник” далі продовжує роботи. І що? Виявляється, Закон є лише для тих, хто його виконує, а для наглих, злодіїв та злочинців Закону не існує.

Кому вигідні та потрібні такі Закони? Бандитам і чиновникам! Ці Закони підходять бандитам, бо творять безлад і злочини, а чиновникам Закони підходять, тому що отримують через це купу хабарів. Для них всі інші – лохи і людська біомаса, діло якої справно платити податки і виконувати ЇХНІ Закони.

Якщо у нас ТАКЕ ПРАВОСУДДЯ, себто повна відсутність справедливості  – тоді надіятись на Закон і порядок як мінімум нерозумно.

Отже, людоньки, схаменіться! Озерніться навколо і скажіть: «Досить безладу і беззаконню»! Почнімо з малого- з свого під’їзду, будинку, району і, нарешті, міста. І лише тоді, Бог дасть нам ту Україну, про яку ми мріємо кілька століть!!!

(Переглядів 100 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви