Шевченковими стежками на велосипеді

31.03.2017 | Filed under: Новини

В Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування однією форм роботи дозвілля є клуб «Спілкування», який став невід’ємною складовою життя пенсіонерів нашого міста. Сьогодні це великий центр спілкування для всіх, хто хоче жити активним і повноцінним життям, незважаючи на вік. Члени клубу беруть активну участь в цікавих зустрічах, поїздках, різноманітних заходах.

Одна з таких зустрічей в клубі відбулась з трускавчанином, велотуристом Сергієм Бранцем. Сергій Григорович поділився своїми спогадами про подорож до Канева на велосипедах і продемонстрував виставку світлин «Шевченковими стежками на велосипеді». Ця подорож була приурочена до чергової річниці вшанування Великого Кобзаря. Подорож розпочалась з курортного парку міста Трускавця, далі велопробіг проходив через міста Львів, Черкаси, Стеблев, Корсунь-Шевченківський, село Моринці, місто Київ, де велотуристи відвідували музеї та місця, де побували видатні люди. Закінчилась подорож на могилі Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі.

(Переглядів 66 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви