Східниця має шанс стати містом обласного значення

25.10.2018 | Filed under: Новини

На сайті Верховної Ради України оприлюднено проект Постанови «Про внесення змін в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну статусу селища міського типу Східниця та встановлення меж міста Борислав».Проект подав народний депутат України Валентин Ничипоренко, котрий є власником комплексу «Три сини та донька» у смт. Східниця.

В проекті Постанови пропонується:

1. Зменшити межі міста обласного значення Борислав Львівської області на 693 га у зв’язку із вилученням з його складу селища міського типу Східниця.

2. Віднести селище міського типу Східниця Бориславської міської ради Львівської області до категорії міст обласного значення Львівської області.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень забезпечити взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань, пов’язаних із зміною статусу селища міського типу Східниця Львівської області та, щодо зменшення меж міста обласного значення Борислав Львівської області.

Завданням проекту Постанови є збільшення інвестиційної привабливості Східниці, створення можливостей покращення життя її місцевих жителів, а як наслідок – додаткове наповнення коштами місцевого та державного бюджетів. Проект Постанови в супроводі пояснювальної записки подано минулої п’ятниці, 19 жовтня. Ознайомитися з документами можна за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64841

Нагадаємо, що найменшим містом обласного значення на Львівщині є Моршин. Такого статусу не має м. Стебник, котрий досі входить в склад Дрогобича, хоча і обирає свого міського голову.

(Переглядів 103 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 5 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви