Шлях Петра Порошенка на посаді Президента

25.03.2019 | Filed under: Публікації

Став Президентом внаслідок «Віденської змови» олігархів

У лютому 2014 року, коли на Майдані уже гинули люди, Петро Порошенко провів у Відні таємну зустріч із олігархом Дмитром Фірташем. Зустріч тривала 28 годин і на ній було ухвалено: новим президентом стане Порошенко. Публічно зустріч заперечувалась Порошенком, аж поки її наприкінці квітня 2014 р. не визнав сам Фірташ. Ця «віденська угода» означає, що Порошенко на виборах 2014 року став президентом завдяки великим олігархічним грошам.

У виборчій програмі обіцяв налагодити відносини з Росією

У своїй виборчій програмі у 2014 році Петро Порошенко пообіцяв «використати весь свій дипломатичний хист, щоб знайти прийнятні способи співпраці з Росією, насамперед економічної». У цей час Крим уже був анексований Росією, а на сході України повним ходом розгорталася справжня війна. За час свого правління Порошенко справді налагодив економічну співпрацю з Росією: маючи там свій так і не проданий бізнес, торгуючи з агресором, наживаючись на війні.

Доручив куму Путіна Медведчуку представляти Україну

Прийшовши до влади, Порошенко почав призначати на найвищі державні посади не професіоналів, а людей, відданих та підконтрольних йому особисто.

Так, свого друга і найближчого бізнес-партнера Олега Гладковського він призначив першим заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони, віддавши йому в розпорядження сферу оборонних замовлень. Свого кума Юрія Луценка він пролобіював на посаду Генерального прокурора. Спеціально під це Порошенко змусив парламент змінити закон і скасувати норму про обов’язкову вищу юридичну освіту для генпрокурора. Свого сина Олексія Порошенко зробив народним депутатом.

А найцинічнішим проявом злочинної кадрової політики стало призначення кума Путіна Медведчука офіційним представником України в мінському переговорному процесі.

Виводив гроші в офшори

У квітні 2016 року консорціум журналістів з 78 країн світу одночасно опублікував секретні документи про офшорні компанії і рахунки – так звані «панамські папери». Виявилось, що до створення офшорів і ухиляння від сплати податків причетний і президент України Петро Порошенко.

Прем`єр-міністр Ісландії та міністр промисловості Іспанії, чиї імена також фігурували в «панамських паперах», миттю подали у відставку зі своїх посад. Петро Порошенко ж намагався приховати свій злочин, через юристів намагаючись злагодити ситуацію. Журналісти з`ясували, що черговий офшор Порошенко створював 21 серпня 2014 року – в день, коли в Іловайському котлі вже масово гинули українські воїни.

Відпочив на Мальдівах за 14 мільйонів гривень

З 2 по 8 січня 2018 р. президент Порошенко зник із країни, нікому не передавши своїх повноважень. Як з`ясували журналісти, в цей час він під псевдонімом Mr. Petro Incognito разом із сім`єю відпочивав на одному з найдорожчих курортів світу на Мальдівах, винайнявши віллу за 46 тисяч доларів на добу. За тиждень поїздки Порошенко «погуляв» на 500 тисяч доларів, що в перерахунку на гривні складає 14 мільйонів гривень.

Наживався на війні

Факти, викладені в останньому розслідуванні про бізнес Порошенка на крові – не єдині. Раніше журналісти уже розповідали, що підприємства Порошенка отримують мільярдні державні замовлення для потреб армії без тендерів і прозорої процедури вибору постачальника. При цьому для армії виробляється зовсім не те, що насправді потрібно. Скандали виникали із санітарними «Богданами», половина з яких вийшла з ладу, щойно була доставлена на фронт; із бронекатерами з президентського заводу «Кузня на Рибальському», не пристосованими до умов війни. Оточення Порошенка блокує поставки від інших виробників, натомість лобіює сумнівні схеми зі старою військовою технікою, заробляючи на цьому мільярди.

Збільшив свої доходи у 82 рази за останній рік свого правління

Петро Порошенко задекларував 1 мільярд 300 мільйонів (!!!) гривень доходів за 2018 рік. Про це свідчать дані Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Таким чином, сумарно задекларований дохід за 2018 рік порівняно з 2017-м збільшився майже у 82 рази!

Розслідування журналістів про корупцію президента на військових поставках, про вертикаль «відкатів» з усіх сфер бізнесу, про махінації з тарифами проливають світло на джерела таких неймовірних статків.

Газета «Вечірні Вісті»

(Переглядів 82 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви