Шукачі #зради

18.12.2019 | Filed under: Публікації

Не шукайте зраду там, де її немає. Таку пораду хотілося б дати тим трускавчанам і нетрускавчанам, котрі мов голку в копиці сіна шукають негатив у місті-курорті. То їм «Нафтуся» тхне, а то щось перестала тхнути і це теж погано. То їм Муслім Магомаєв не подобається, бо жив у радянські часи. То їм погано, що в місті щось будується, хоча будівництво – це розвиток. А то їм раптом стає ще гірше, що у нагірній частині будівництво завмерло. То їм «Інтерсіті» подавай, хоч коли цей потяг їздив, то світив пустими вагонами. А то вже їм святий Миколай чимось не вгодив.

Про святого Миколая напередодні його свята згадано тут недаремно. Бо минулого тижня на фейсбучному просторі в різних трускавецьких групах розгорнулися цілі баталії, що Дрогобич отримав «гумконвой» з Німеччини (aus St. Nikolaus), і роздав подарунки, а от Трускавець мовчить і напевно Андрій Кульчинський їх сам з`їсть. Така собі байка про поганого Бабайка, котрий у всьому в світі винен. Ця баєчка розрахована на примітивних читачів, котрі ковтнуть будь-яку наживку.

І от – сталося! Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, 17 грудня подарунки з Німеччини були роздані діткам, які перебувають під опікою соціальних служб. В Трускавецькому міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (директор Надія Онаць) потребуючі дітки отримали всі 70 подарунків – саме стільки, скільки й передав німецький Миколай для маленьких трускавчан.

Кілька слів про проєкт «Різдвяний конвой». Подарунки – це канцелярські приладдя, іграшки, інколи одяг та солодощі. «Різдвяний конвой» – ініціатива ГО «Народна самооборона Львівщини», перш за все для дітей учасників АТО. Цього року подарунків було замовлено набагато більше, й вистачило їх для діток з сімей, які опинились в складних життєвих умовах.

Подарунки з Німеччини з самого початку у Трускавці планували роздати поближче до дня святого Миколая. Як планувалося зробити – так і зробили. А фейсбучні воплі-соплі втихли, їхні ініціатори «обламалися». Але втихли до пори до часу, поки якесь інше шумовиння не почнуть розкручувати. Бо за рік до виборів комусь дуже не хочеться бачити позитив і ділитися з іншими радістю й добром. Легше пустити бульку в Фейсбук та тішитися, що навколо ллється стільки бруду та лайна. Але хіба це пасує перед святом Миколая?

#Зрада – це негативне слово, яке не будує, а руйнує. Чому б шукачам #зради не переключитися на пошук #успіху, #добра, #позитиву? І в інших, і в собі самих, і в місті, і в своїх ділах. Може тоді на виборах щось і засвітить…

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви