Склад комісій міськвиконкому Трускавець

10.03.2013 | Filed under: Акценти, Влада

К О М І Т Е Т  

доступності «Про затвердження  заходів щодо безперешкодного доступу  осіб  з  обмеженими  можливостями  до  об’єктів житлового та  громадського  призначення 

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комітету,  заступник  міського  голови.

2.  Л.Дятлова             –   секретар комітету, зав. сектором управління праці  та  соц. захисту населення.

Ч л е н и     к о м і т е т у :

3.  В.  Бодак               –   заступник  міського  голови.

4.  Ю. Когут               –   начальник  управління  праці  та  соціального захисту  населення.

5.  О. Грищенко         –   нач. управління  архітектури  і  містобудування.

6.  О. Пилат               –   директор Терцентру по обслуговуванню одиноких пенсіонерів.

7.  Ю. Терлецький     –   начальник  управління  ЖКГ і Б.

8.  Н. Заблоцька         –   голова  Асоціації  інвалідів.

9.  А. Ластовецький   –   завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних  органів,  оборонної  та

мобілізаційної  роботи.

10.  Г.  Петрушак      –   начальник  відділення  ВД  ФСНВУ  у  м. Трускавець.

 

С К Л А Д     К О М І С І Ї

для визначення видів та обсягів робіт з капітального ремонту будинку (квартири)

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Ю. Терлецький     –   заступник голови комісії, нач. управління ЖКГ і Б.

3.  Л.Дятлова             –   секретар комісії, зав. сектором управління праці та  соц.захисту населення.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  Ю. Когут              –   начальник  управління  праці  та  соціального захисту  населення.

5.  О. Ткаченко          –   директор КП «Трускавецьтепло».

6.  Н. Корж                 –   заступник начальника фінансового управління.

7.  Р.Звірик                 –   гол.спец.відділу бух. обліку управління праці та соц.захисту населення.

СКЛАД   ГРОМАДСЬКОЇ   КОМІСІЇ

по житлових питаннях при виконкомі Трускавецької міської ради

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Г. Грицьків                       –   заст. голови комісії, зав.житлового відділу Управління комунальної власності.

3.  М.Наконечна        –   секретар комісії, юрисконсульт КП «Трускавецьжитло».

Ч л е н и      к о м і с і ї :

4.  В. Стецько            –   заступник голови профкому ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт».

5.  М. Заміщак                       –   голова міської організації профспілки працівників освіти і науки.

6.  Н. Петрівська        –   директор ТзОВ «Зодіак лтд».

7.  М. Кіселичник      –   депутат міської ради.

8.  О.Ткаченко                       –   директор КП «Трускавецьжитло».

9.  О. Савченко          –   юрисконсульт міської ради.

СКЛАД   НАГЛЯДОВОЇ   РАДИ

з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і при будинкових територій, яка діє при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  ради,  заступник  міського  голови.

2.  І. Гарванко                        –   заступник голови ради, депутат міської ради

3.  Г. Малахівська      –   секретар ради, гол.спеціаліст управління комунальної власності.

Ч л е н и      р а д и :

4.  О.Ткаченко                       –   директор КП «Трускавецьжитло».

5.  Г. Грицьків                       –   зав. житлового відділу управління комунальної власності.

6.  О. Савченко          –   юрисконсульт міської ради.

7.  Г. Спурза              –   голова громадського об’єднання «Довіра»

8.  Ю. Терлецький     –   начальник управління ЖКГ і Б.

9.  О. Сегер                –   зав.відділу управління комунальної власності.

 

С К Л А Д     К О М І С І Ї

по складанню та уточненню списків громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів – житлових чеків при проведенні приватизації державного житлового фонду

при виконавчому комітеті Трускавецької міської ради

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Г. Малахівська      –   секретар комісії, гол.спеціаліст управління комунальної власності.

Ч л е н и      к о м і с і ї :

3.  Г. Грицьків                       –   зав.житлового відділу управління комунальної власності.

4.  О. Савченко          –   юрисконсульт міської ради.

5.  О.Яцейко               –   зав.Трускавецьким міським сектором ГУ ДМСУ у Львівській області.

6.  О. Паращак           –   паспортист філії житлового і нежитлового фонду КП «Трускавецьжитло».

7.  О. Андрушків        –   паспортист філії житлового і нежитлового фонду КП «Трускавецьжитло».

С К Л А Д     К О М І С І Ї

з питань безпечної життєдіяльності населення

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  В. Бодак                –  заступник голови комісії, заступник  міського  голови.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

3.  А. Кульчинський –   головний лікар міської лікарні.

4.  Б. Собко                –   заст.начальника МВ МВСУ у Львівській обл., нач. міліції громадської безпеки.

5.  Ю. Терлецький     –   начальник  управління  ЖКГ і Б.

6.  М. Лучковський    –   начальник Трускавецького МВ МНС України Львівській області.

7.  А. Ластовецький   –   завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних  органів,  оборонної  та

мобілізаційної  роботи.

8.  М. Кутереба          –   спеціаліст з охорони праці ЗАТ «Дніпро-Бескид».

9.  Г. Петрушак         –   начальник  відділення  ВД  ФСНВУ  у  м. Трускавець.

С К Л А Д     К О М І С І Ї

з питань упорядкування обліку юридичних осіб на території м. Трускавець

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

2.  Л. Гавриляк           –   державний реєстратор, завідувач відділу реєстрації та контролю за статутною

діяльністю підприємств.

3.  Г. Шийка               –   начальник відділу статистики у м.Трускавець (за згодою).

4.  О. Сегер                –   завідувач відділу управління комунальної власності.

5.  В. Іванків               –   зав.сектором реєстр. та обліку платників податків ДПІ у м.Трускавці (за згодою).

 

С К Л А Д

міської комісії з питань ТЕБ та НС

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови

2.  А. Ластовецький   –  заступник голови комісії, завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних

органів, мобілізаційної  та оборонної  роботи

3.  М. Лучковський    –  заступник голови комісії, начальник МВ ГУМНСУ у Львівській області

4.  Н. Дубовенко        –  секретар комісії, гол.спеціаліст відділу з питань діяльності правоохоронних

органів,  мобілізаційної та  оборонної  роботи

Ч л е н и        к о м і с і ї :

5.  В.Малицький        –  заст.начальника Трускавецького МВ ГУМВСУ у Львівській обл.

6.  Ю. Терлецький     –   начальник УЖКГ і Б

7.  А. Кульчинський  –  головного  лікаря  міської  лікарні

8.  М. Стечкевич        –   начальник  дільниці  електромереж

9.  В. Возняк               –   ген. директор  ТзОВ  «Трускавецький  водоканал»

10.  І. Осередчук          –   начальник служби експлуатації газового  господарства

11.  М. Знахоренко    –   начальник  ЦТП  № 22

12.  Л. Гавриляк           –  зав.відділом реєстрації та інфраструктури.

13.  О. Ткаченко        –  директор КП «Трускавецьжитло»

14.  Р. Крамар                        –  директор КП «Трускавецьтепло»

15.  І.Вачко                –  директор КП «Парк курортний»

16.  Д.Масляник         –  директор КП «Автотранспортне підприємство».

 

К О М І С І Я

з  безпеки  дорожнього  руху

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  В. Зубрицький      –   заступник  голови  комісії,  начальник  ВДАІ Трускавецького МВ УМВС

3.  Ю. Терлецький     –   секретар  комісії,  начальник  УЖКГ і Б.

Ч л е н и       к о м і с і ї :

4.   Н. В е р е т к а     –   майстер  по  прибиранню  та  саночистці КП  «Парк курортний».

5.   Ю. Витрикуш       –   гол.спеціаліст  по  охороні  праці управління  праці  та  соц. захисту.

6.  Д. Масляник          –   директор КП «Автотранспотне підприємство.

 

 

 

К О Н К У Р С Н И Й    К О М І Т Е Т

з транспортних перевезень

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  конкурсного  комітету, заступник  міського  голови.

2.  Ю. Терлецький     –   заступник  голови  конкурсного  комітету, начальник  УЖКГ і Б.

3.  С. Голубінка         –   секретар  конкурсного  комітету, гол.спеціаліст  відділу роботи із зверненнями

громадян.

Ч л е н и     к о м і т е т у :

4.  О. Савченко          –   головний  спеціаліст  юридичного  відділу.

5.  Є. Юник                –   голова громадської організації «Трускавчани».

6.  А. Стародуб          –   голова  громадської  організації  «У д а р».

7.  П. Іванишин          –   заступник  голови  партії  «Фронт  змін».

8.  В. Бессарабов       –   голова  міської  організації  ветеранів  війни та  праці.

СКЛАД  КООРДИНАЦІЙНОЇ  РАДИ

з  розв’язання  проблем,  пов’язаних  з  наданням  всебічної допомоги  бездомним  громадянам  та  особам, звільненим з  місць  позбавлення  волі  міста  Трускавця

 

1.  В. Бодак                –  голова координаційної ради, заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих  органів.

2.  А.Янко                   –  секретар  координаційної  ради, соц.працівник терценту соц..обслуговування.

Члени  координаційної  ради :

3.  О. Ковальчин        –   керуючий  справами  міськвиконкому.

4.  В. Чуба                  –   заступник  головного  лікаря  міської  лікарні.

5.  В. Малицький       –   заст. начальника Трускавецького МВ ГУМСУ у Львівській  області.

6.  В. Ільницька          –   завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

7.  Л. Дребот              –   начальник  служби  у  справах  дітей.

8.  А. Ластовецький   –   зав. відділом з питань діяльності правоохоронних  органів,  мобілізаційної  та

оборонної  роботи  та цивільного  захисту.

9.  Г. Гурба                –   начальник  залізничного  вокзалу.

10.  І. Вачко               –   директор  комунального  підприємства  «Парк  курортний».

11.  О. Ткаченко        –   директор  КП  «Трускавецьжитло».

12.  С. Мицик             –   депутат  міської  ради.

 

С К Л А Д      К ОМ І С І Ї

з  надання  адресної  грошової  допомоги  та  безкоштовного  харчування  соціально-незахищеним 

мешканцям  міста  Трускавця.

 

1.  П. Шумин              –   голова  комісії,  секретар  міської  ради.

2.  Ю. Когут               –   заст. голови  комісії,  начальник  управління праці  та  соц. захисту  населення.

3.  І. Коник                 –   секретар комісії, соціальний працівник терцентру обслуговування пенсіонерів.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  О. Пилат                –   директор  тер центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян,

депутат  міської  ради.

5.  О. Кропивницький –  заступник  начальника  Пенсійного  фонду.

6.  Н. Корж                 –   начальник  бюджетного  відділу фінансового управління

7.  Н. Заблоцька         –   голова  Асоціації  інвалідів  (за  згодою).

8.  В. Бессарабов       –   голова Трускавецької міської організації ветеранів війни та праці (за згодою).

9.  Б. Габшій              –   депутат  міської  ради.

 

С П О С Т Е Р Е Ж Н А     К О М І С І Я

 

1.  О. Ковальчин        –   голова комісії, керуючий  справами  міськвиконкому.

2.  І. Борисенко          –  секретар комісії, гол.спеціаліст відділу з питань діяльності правоохоронних

органів, оборонної та мобілізаційної роботи.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

3.  А. Ластовецький   –   голова  ГО  «Н і к а», зав. відділу з питань діяльності правоохоронних органів,

оборонної та мобілізаційної роботи.

4.  О. Плитин             –   провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу соц.роботи Трускав. МЦСССДМ.

5.  М. Роман               –   директор  міського  центру  зайнятості.

6.  О. Пилат                –   голова осередку партії  «Жінки за майбутнє України», директор терцентру.

7.  К. Малицький       –   голова ГФ з охорони громадського порядку «Ватра».

8.  В. Чуба                  –   голова  ГО  «Сила  народу».

9.  Ю. Голембіовський –  член  Ради  ветеранів  міста  Трускавець.

10.  С. Борщ               –  спеціаліст  1-ої  категорії  управління  праці та соціального захисту  населення.

 

 

 

СКЛАД  КООРДИНАЦІЙНОЇ  РАДИ

з  питань  розвитку  та  підтримки  волонтерського  руху в  місті  Трускавці.

 

1.  В. Бодак                –   голова  координаційної  ради, заступник  міського  голови  з  питань  діяльності                                 виконавчих  органів.

2.  Ю. Когут               –   заступник  голови  координаційної  ради,  начальник  управління  праці  та

соціального захисту населення.

3.  Н. Ноджак             –   секретар  координаційної  ради, фахівець із соціальної роботи ТМЦСССДМ.

Ч л е н и     к о о р д и н а ц і й н о ї     р а д и :

4.  Т. Татомир                        –   завідувач  відділу  культури.

5.  М. Шубак                          –   завідувач  відділу  освіти.

6.  О. Пилат                –   директор терцентру по обслуговуванню  пенсіонерів,  депутат  міської  ради.

7.  В. Ільницька          –   завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

8.  Л. Дребот              –   начальник  служби  у  справах  дітей.

9.  С. Швадчак           –   редактор  міського  радіомовлення.

10.  Л. Науменко       –   голова  товариства  Червоного  Хреста  (за  згодою).

11.  Н. Заблоцька       –   голова  Асоціації  інвалідів  (за  згодою).

12.  В. Бессарабов     –   голова Трускавецької міської організації ветеранів війни та праці (за згодою).

13.  В. Чапський        –   депутат  міської   ради.

 

СКЛАД   КООРДИНАЦІЙНОЇ   РАДИ

у  справах  інвалідів 

 

1.  В. Бодак                –   голова  Координаційної  ради, заступник  міського  голови.

2.  Ю. Когут               –   співголова Координаційної ради, нач.управління праці та соцзахисту населення

3.  Л.Дятлова              –   секретар Координаційної ради, зав. сектор. упр.праці та соц.захисту населення.

Ч л е н и      к о о р д и н а ц і й н о ї      р а д и :

4. О. Кропивницький –  начальник підвідділу Трускавецького міського відділу Пенсійного фонду.

5.  О. Пилат                –  директор Терцентру по обслуговуванню ОНГ.

6.  В. Чуба                  –  голова ЛКК Трускавецької міської лікарні.

7.  Н. Заблоцька         –  голова Трускавецької міської Асоціації інвалідів.

8.  Л. Науменко         –  міський Комітет Товариства Червоного Хреста.

9.  В. Бессарабов       –  голова Ради ветеранів війни та праці.

10.  М.Роман              –  директор міського центру зайнятості.

11.   Г. Петрушак      –   начальник  відділення  ВД  ФСНВУ  у  м. Трускавець.

С К Л А Д    К О М І С І Ї

для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

 

1.  П. Шумин              –   голова  комісії, секретар міської ради.

2.  Ю. Когут               –   заступник голови комісії,  начальник  управління  праці  та  соціального

захисту  населення.

3.  Л.Дятлова              –   секретар комісії, зав. сектором управління праці та соц.захисту населення.

Ч л е н и    к о м і с і ї :

4.  О. Кропивницький            –  начальник підвідділу Трускавецького міського відділу Пенсійного фонду.

5.  А. Ластовецький   –   зав. відділом з питань діяльності правоохоронних органів,  мобілізаційної  та

оборонної  роботи  та цивільного  захисту.

6.  З. Пристай                        –  зав. міським архівом.

7.  В. Бессарабов       –  голова Трускавецької організації ветеранів війни та праці.

8.  І. Ластовецький    –  депутат міської ради

 

С К Л А Д    К О М І С І Ї

з  питань  призначення  державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим  сім’ям

та житлових субсидій

 

1.  П. Шумин              –   голова  комісії, секретар міської ради.

2.  Ю. Когут               –   заступник голови комісії,  нач. управління праці  та  соц. захисту  населення.

3.  Л.Белей                 –   секретар  комісії, гол.спеціаліст управління праці та соц.захисту населення

Ч л е н и    к о м і с і ї :

4.  О. Кропивницький            –  начальник підвідділу Трускавецького міського відділу Пенсійного фонду.

5.  О. Гарасим’як       –  заст. начальника управління праці та соціального захисту населення, начальник

відділу грошових виплат та компенсацій.

6.  Н. Корж                 –  заступник начальника фінансового управління.

7.  О. Савченко          –  головний спеціаліст-юрисконсульт Трускавецької міської ради.

8.  І. Стасик                –  депутат Трускавецької міської ради.

9.  В.Ільницька           –  завідувач відділу з питань сім’ї, молоді та спорту.

 

С К Л А Д    К О М І С І Ї

з перевірки стану створення належних умов та повноцінного виховання дітей на яких виплачуються відповідні суми державної допомоги при народженні дитини.

 

1.  П. Шумин              –   голова  комісії, секретар міської ради.

2.  Л. Дребот              –  заступник голови комісії, начальник служби у справах дітей

3.  Т. Комарович        –  секретар комісії, головний державний соціальний інспектор управління праці та

соціального захисту населення

Ч л е н и    к о м і с і ї :

4.  О. Гарасим’як       –  заст. начальника управління праці та соціального  захисту населення.

5.  С.Левицька            –  завідувач відділом РАГС.

6.  В. Новицький        –  зав.відділу сімейної медицини Трускавецької міської лікарні.

 

С К Л А Д    К О М І С І Ї

з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 

1.  Р. Козир                 –   голова  комісії, міський голова.

2.  В. Бодак                –  заступник голови комісії, заступник міського голови.

3.  О. Попитак                        –  секретар комісії, гол.спеціаліст управління праці та соцзахисту населення.

Ч л е н и     к о м і с і ї : 

4.  Р. Гладій               –  начальник ДПІ у м.Трускавець.

5.  М.Федоричак        –  начальник фінансового управління міської ради.

6.  В. Путь                  –  нач. Трускавецького відділення Державної казначейської служби України.

7.  І. Малиш               –  начальник Трускавецького МВ УМВС України у Львівській області.

8.  Ю. Когут               –  начальник управління праці та соціального захисту  населення.

9.  Р. Петрусик                      –  держ. інспектор праці Державної Територіальної інспекції праці у Львівськ.обл.

10.  О. Головко          –  начальник управління Пенсійного фонду України в м. Трускавець.

11.  Г. Шийка             –  начальник міського відділу статистики.

12.  М. Заверюха       –  зав. відділу планування та інвестицій міської ради.

13.  Л. Гавриляк         –  зав. відділом реєстрації, інфраструктури та контролю за статутною діяльністю.

14.  Л. Лопавчук        –  директор Трускавецької міської виконавчої дирекції Львівського обласного

відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

15.  Г. Петрушак       –  нач.відділення виконавчої дирекції фонду соц. страхування від нещасних

випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Трускавці.

 

С К Л А Д    К О М І С І Ї

у справах альтернативної (невійськової) служби

 

1.  П. Шумин              –   голова  комісії, секретар міської ради.

2.  Ю. Когут              –  заступник голови комісії, начальник управління праці та соц. захисту населення.

3.  О. Попитак                       –  секретар комісії, гол.спеціаліст управління праці та соцзахисту населення.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  М. Роман               –  директор центру зайнятості.

5.  А. Ластовецький   –  завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних органів та оборонної

мобілізаційної роботи.

6.  О. Пилат               –   директор тер.центру по обслуговуванню інвалідів та ОНГ.

7.  В.Чуба                   –  заступник головного лікаря міської лікарні.

8.  Л. Науменко         –  голова міської організації Товариства «Червоного Хреста» (за згодою).

9.  В. Ільницька          –  завідувач відділу з питань сім’ї, молоді та спорту.

10.  В. Малицький     –  заст.начальника МВ МВС України у Львівській області.

11.  Ю.Терлецький    –  начальник управління ЖКГ і Б.

12.  О. Ярема             –  депутат міської ради.

 

С К Л А Д      Р О Б О Ч О Ї      Г Р У П И

з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

 

1.  В. Бодак                –   голова  робочої групи, заступник міського голови.

2.  Ю. Когут              –  заст.голови робочої групи, нач. управління праці та соц. захисту населення.

3.  О. Попитак                        –  секретар робочої групи, гол. спеціаліст з питань праці управління праці та

соціального захисту населення.

Ч л е н и   р о б о ч о ї   г р у п и :

4.  М. Заверюха         –  зав. відділу планування та інвестицій міської ради.

5.  М. Роман               –  директор центру зайнятості.

6.  М.Федоричак        –  начальник фінансового управління міської ради.

7.  Р. Петрусик                       –  держ.інспектор праці Державної територіальної інспекції праці у Львів. області.

8.  О. Головко                        –  начальник управління Пенсійного фонду України в  м. Трускавець.

9.  Р. Гладій               –  начальник ДПІ у м. Трускавець.

10.  Г. Петрушак       –  нач.відділення виконавчої дирекції фонду соц.страхування від нещасних

випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Трускавці.

11.  Л. Лопавчук        –  директор Трускавецької міської виконавчої дирекції Львівського обласного

відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

12.  Н. Петрівська      –  голова  асоціації  підприємців  та  товаровиробників.

13.  Г. Шийка              –   начальник  міського  відділу  статистики.

14.  Л. Гавриляк         –   зав. відділом  контролю  за  статутною  діяльністю – державний  реєстратор

відділу  реєстрації  та  інфраструктури.

15.  І. Малиш             –   начальник  Трускавецького  МВ  УМВС  України  у Львівській  області.

 

С К Л А Д  

ТРИСТОРОННЬОЇ   СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ   РАДИ

від Трускавецької міської ради

 

1.  Р. Козир                – співголова тристоронньої соціально-економічної ради, міський голова.

2.  В. Бодак                – заступник співголови тристоронньої соціально-економічної ради , заступник

міського голови.

Члени тристоронньої соціально-економічної ради:

3.  Ю. Когут              –  нач.управління праці та соц. захисту  населення Трускавецької міської ради.

4.  М. Роман               –  директор міського центру зайнятості.

5.  М. Заверюха         –  завідувач відділу планування та інвестицій міської ради.

6.  Ю. Терлецький     –  начальник УЖКГ і Б.

7.  М. Федоричак       –  начальник фінансового управління.

 

С К Л А Д    Е В А К У А Ц І Й Н О Ї    К О М І С І Ї

 

1.  П. Нестерівський  –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Ю. Яворський       –   заступник голови комісії, заступник міського голови.

3.  А. Ластовецький   –   завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних органів та оборонної

мобілізаційної роботи, секретар комісії.

Ч л е н и    к о м і с і ї :

4.  М. Знахоренко      –  начальник цеху ЕЗ №22 м. Трускавця – начальник групи оповіщення та зв’язку.

5.  Р. Карп’як             –  зав. загальним відділом – начальник групи обліку евакуйованих.

6.  Л. Дребот              –  зав. відділу служби неповнолітніх – начальник групи збору і відправлення                                           евакуйованих.

7.  В. Зубрицький      –  начальник ВДАІ МВ ГУМВСУ – начальник групи супроводження евакуйованих

8.  Т. Саліженко         –

9.  О.Ткаченко                       –  директор КП «Трускавецьжитло».

10.  Ю. Терлецький   –  начальник УЖКГіБ– представник евакокомісії ЗЕП № 1.

11.  М. Шубак            –  завідувач відділу освіти – представник евакокомісії ЗЕП № 2.

12.  М. Федоричак     –  нач. фінансового управління – представник евакокмісії ЗЕП № 3.

13.  Т. Лужаниця        –  держ.реєстратор – представник евакокомісії на пункті посадки (Дрогобицьке

кільце).

14.  Р. Білецький        –  зав.відділу Державної реєстрації виборців – представник евакокомісії на пункті

посадки (Стебницьке кільце).

15.  М. Лучковський  –  начальник Трускавецького МВ ГУ МНСУ у Львівській області

 

КООРДИНАЦІЙНА  РАДА

з  питань  туризму  та  екскурсійної  діяльності.

 

1.  Ю. Яворський       –   голова  ради,  заступник  міського  голови.

2.  Н.Карпович           –   секретар комісії, гол.спец.відділу планування та інвестицій

Ч л е н и    к о о р д и н а ц і й н о ї    р а д и :

3.  О. Грищенко         –   начальник управління архітектури і містобудування.

4.  Т. Татомир                        –   завідувача  відділу  культури.

5.  Б. Собко                –   1-й заступник  начальника Трускавецького  МВ УМВС.

6.  Б. Козар                 –   директор  ПП  «Туристична  компанія  України».

7.  С. Павлечко          –   депутат міської ради, директор ПП «Тур-Галичина».

8.  Ю. Аксентійчук    –   директор  ТзОВ  «Агенція  Трускавецькурорт».

9.  Р. Дендяк               –   директор  ПП  Туристичне  підприємство  «Девіс».

10.  М. Микульчин    –   директор  ПП   «В і в а т».

11.  О. Карпин           –   ген. директор громадської організації «кінофестиваль Корона Карпат».

 

 

 

 

 

 

 

К  О  М  І  С  І  Я

по  розгляду  питань,  щодо  впорядкування  зелених  насаджень.

 

1.  П. Нестерівський              –  голова комісії, заступник міського голови.

2.  Ю. Терлецький     –  заступник голови комісії, начальник УЖГКіБ.

3.  С. Наместюк         –  секретар комісії, заступник начальника УЖГКіБ.

Ч л е н и   к о м і с і ї:

4.  О. Ткаченко          – директор КП «Трускавецьжитло».

5.  І. Вачко                 – директор КП «Парк Курортний».

6.  А. Лютов               –  завідувач відділу землекористування.

7.  Представник державної екологічної   –  державний інспектор з охорони навколишнього природного

інспекції в Львівській області                 середовища.

 

К  О  М  І  С  І  Я

по  заслуховуванню  керівників «підприємств-мінімізаторів»  м. Трускавця.

 

1.  Ю. Яворський       –   голова  комісії,   заступник  міського  голови.

2.  М. Заверюха         –   секретар  комісії,  зав. відділом  планування  та  інвестицій.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

3.  Р. Гладій                –   начальник  ДПІ  у  місті  Трускавець.

4.  М. Федоричак       –   начальник  фінансового  управління  у м.Трускавець.

5.  Л. Гавриляк                       –   завідувач відділом, державний реєстратор відділу реєстрації, інфраструктури та

контролю  за  статут ною  діяльністю  підприємств.

6.  Г. Шийка               –   начальник  статистичного  управління.

7.  М. Лучковський    –   начальник Трускавецького МВ ГУ МНС України  у Львівській  області.

8.  І. Малиш               –   начальник  Трускавецького  міського  відділу  внутрішніх  справ.

 

К  О  М  І  С  І  Я

з  посилення  контролю  за  несанкціонованою  торгівлею.

 

1.  Ю. Яворський       –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Б. Собко                –   заступник  голови  комісії,  заступник  начальника Трускавецького  МВ  УМВС,

начальник  міліції  громадської  безпеки.

3.  В. Зубрицький      –   заступник  голови  комісії,  начальник  ВДАІ  Трускавецького  МВ  УМВС.

4.  С. Голубінка         –   секретар комісії, головний спеціаліст відділу роботи зі зверненнями громадян.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

5.  Л. Яворська                       –   начальник  відділу  оподаткування  фізичних  осіб ДПІ.

6.  М. Гаман               –   начальник  сектору  з  питань  наглядово-профілактичної  діяльності

Трускавецького  МВ  ГУ  МНС України  у  Львівській  області.

 

К О О Р Д И Н А Ц І Й Н И Й     К О М І Т Е Т

сприяння  зайнятості.

 

1.  В. Бодак               –   голова  координаційного  комітету,  заступник  міського  голови.

2.  М. Роман               –   заст.голови координаційного комітету, директор Трускавецького міського

центру   зайнятості  населення.

3.  А. Кієнко               –   секретар координаційного комітету, заступник  директора Трускавецького

міського центру зайнятості

Ч л е н и     к о о р д и н а ц і й н о г о    к о м і т е т у :

4.  В. Ільницька          –   завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

5.  Ю. Когут                –   нач.управління праці та соц. захисту  населення Трускавецької міської ради.

6.  М.Шубак                           –   завідувач  відділу освіти Трускавецької міської ради.

7.  М. Заверюха         –   завідувач відділу планування та інвестицій міської ради.

8.  А. Ковальчук        –   начальник відділу кадрів ЗАТ «Трускавецькурорт».

9.  В. Дутко                –   нач.відділу взаємодії з працедавцями міського центру зайнятості.

10.  П. Іванишин        –   голова асоціації підприємців та працедавців.

11.  В.Чуба                 –   голова  профспілкового комітету Трускавецької міської  лікарні, заступник

гол.лікаря міської лікарня

12.  Т. Попадинець    –   приватний підприємець

13.  М. Федоричак     –   начальник  фінансового  управління Трускавецької міської ради.

14.  І. Пілько              –   Депутат Трускавецької міської ради

 

К О О Р Д И Н А Ц І Й Н А     Р А Д А

з  питань  суспільно-небезпечних  узалежнень.

 

1.  В. Бодак                –   голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Г. Сасик                 –   заст.голови координаційної ради, лікар-інфекціоніст Труск. міської лікарні.

3.  В. Ільницька          –   секретар координаційної ради, зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Ч л е н и     к о о р д и н а ц і й н о ї     р а д и :

4.  С.Ковальчин         –   директор Труск. міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

5.  О. Вербенець        –   нач. дільничних  інспекторів Трускавецького МВ ГУМВСУ у Львівській обл.

6.  О. Хемич               –   завідувач юридичного відділу Трускавецької міської ради.

7.  Т. Татомир                        –   завідувача  відділу  культури.

8.  Н. Кашуба             –   лікар-фтизіатр Трускавецької міської лікарні.     

9.  Н. Сов’як               –   лікар-дерматовенеролог  Трускавецької  міської лікарні.

10.  В. Буляк              –   лікар-нарколог  Трускавецької  міської  лікарні.

11.  Н. Сенишин        –   головний спеціаліст відділу  освіти.

12.  Л. Дребот                        –   начальник  служби  у  справах  дітей.

13.  М. Федоричак     –   начальник  фінансового  управління.

14.  Ю. Когут             –   начальник управління праці та соціального захисту населення.

15.  М. Шубак                        –  завідувач  відділу освіти Трускавецької міської ради.

16.  о. Володимир Бондарчук – настоятель  церкви  Пресвятої  Богородиці (за згодою).

 

К О М І С І Я

по торгівлі, побуту, громадському харчуванню та виділенню місць для організації вуличної торгівлі.

 

1.  В. Бодак                –   голова  комісії,  заступник міського голови.

2.  Ю. Яворський       –   заступник  голови  комісії,  заступник міського  голови.

3.  Г. Дорошенко       –   секретар  комісії,  головний спеціаліст відділу реєстрації, інфраструктури  та                                                контролю  за  статутною  діяльністю підприємств.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  І. Майкут               –  начальник Дрогобицького міжміського управління ГУ дерсанепідслужби у

Львівській обл., гол.державний санітарний лікар міст Дрогобича та Трускавця.

5.  Л. Гавриляк           –   завідувач відділу реєстрації та інфраструктури, державний реєстратор.

6.  З. Кушнір             –   заступник  начальника  управління  архітектури  і містобудування.

7.  Л. Яворська           –   начальник  відділу ДПІ  оподаткування  фізичних  осіб.

8.  В. Малицький       –   заст.начальника – нач.міліції громадської безпеки Трускавецького МВ УМВС

9.  І. Вачко                 –   директор  КП  «Парк  «Курортний».

10.  А. Ластовецький             –   завідувач відділом мобілізації та оборонної роботи.

11.  Ю. Беднарчук     –   депутат  міської  ради.

 

К О О Р Д И Н А Ц І Й Н А      Р А Д А

з  питань  розвитку  підприємництва  при  міському  голові.

 

1.  Р. Козир                –  міський голова, голова координаційної ради

2.  В. Бодак                –  заступник міського голови, заступник голови координаційноїради

3.  П. Нестерівський  –  заступник міського голови

4.  Ю. Яворський       –  заступник міського голови

5.  Г. Дорошенко       –  гол. спеціаліст відділу реєстрації та інфраструктури

6.  Л. Гавриляк           –  зав. відділом реєстрації та інфраструктури

7.  М. Заверюха         –  зав. відділу планування та інвестицій.

8.  Т. Саліженко         –  начальник  управління комунальної власності.

9.  Ю. Беднарчук       –  голова  постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, комунального майна,

власності і підприємництва

10.  А. Стародуб        –  голова пост.комісії з питань землекористування,містобудування та благоустрою

11.  Р. Крамар            –  голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства,

транспорту, будівництва та інженерних комунікацій

12.  Р. Гладій             –  начальник ДПІ м.Трускавця

13.  В. Малицький     –   заст.начальника – нач.міліції громадської безпеки Трускавецького МВ УМВС

14.  О. Чебаненко      –  головний лікар ЗАТ санаторно-курортного комплексу «Дніпро-Бескид», депутат

Львівської обласної ради

15.  П. Іванишин        –  голова правління Асоціації роботодавців і підприємців м.Трускавця, депутат

Львівської обласної ради

16.  С. Мицик                         –  заст.голови правління Асоціації роботодавців і підприємців м.Трускавця,

депутат Трускавецької міської ради

17.  О. Мойсова         –  член правління Асоціації  підприємців та товаровиробників

18.  С. Кнюх               –  голова Асоціації малого і середнього підприємництва м.Трускавця

19.  С. Довгалюк        –  директор ПКП «Галицький підприємець»

20.  І. Кутельмах       –  директор ТзОВ «Дукан»

21.  О. Матківський   –  директор ПП «Олвер-999»

22.  Л. Дідик               –  член Асоціації роботодавців  і підприємців м.Трускавця

23.  В. Наконечний    –  голова Трускавецької міської громадської організації   «Клуб ділових людей»

24.  І. Кісак                –  голова громадської організації «Довіра»

25.  С. Мойсєєв          –  депутат  міської ради, підприємець

26.  І. Паньків             –  член виконкому, підприємець

27.  Ю. Зубрицький   –  голова громадської організації « Трускавецька Асоціація розвитку туризму і

екскурсій»

28.  О. Олексин          –  голова спілки художників «Вернісаж»

29.  І. Удуд                –  підприємець

30.  Р. Беднарчук       –  підприємець

31.  Г. Павлів                         –  комерційний директор ТзОВ «Овочі- фрукти»

 

КООРДИНАЦІЙНА   РАДА

з питань реалізації молодіжної політики

 

1.  В. Бодак                –  заступник міського голови, голова Координаційної ради;

2.  В. Ільницька          –  зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заст.голови Координаційної ради;

3.  Р. Коваль               –  гол.спец.відділу у справах сім’ї,молоді та спорту, секретар Координаційної Ради

Члени  Координаційної  ради:

4.  М. Шубак              –  завідувач міського відділу освіти

5.  Т. Татомир               –  завідувач відділу культури

6.  О. Савченко             –  головний спеціаліст юридичного відділу

7.  С. Ковальчин           –  директор Труск. міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

8.  О. Рега                   –  голова станиці Трускавець Пласту-Націон.скаутської організ.України (за згодою)

9.  о.Володимир Бондарчук – настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці (за згодою);

10.  О. Наум                  –  голова МГО «Українська молодь – Христові» (за згодою);

11.  І. Гургула               –  президент міської спортивної молодіжної громадської організ.«ЗМАГ» (за згодою)

12.  О. Нагірняк            –  голова правління Клубу пригодницького туризму «Інстинкт» (за згодою);

13.  М. Роман                –  директор міського центру зайнятості;

14.  О. Ткаченко           –  депутат міської ради;

15.  Президент шкільного парламенту СЗШ № 1 (за згодою);

16.  Президент шкільного парламенту НВК «СЗШ № 2- гімназія» (за згодою);

17.  Президент шкільного парламенту СЗШ № 3 (за згодою);

18.  Президент учнівського парламенту Будинку учнівської творчості (за згодою).

 

КООРДИНАЦІЙНА  РАДА

з  питань  сім’ї  та  гендерної  політики

 

1.  В. Бодак                –  заступник міського голови, голова Координаційної ради;

2.  В. Ільницька          –  зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заст.голови Координаційної ради;

3.  Н. Ноджак             –  гол.спеціаліст відділу соціальної роботи Трускавецького міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, секретар Координаційної ради.

Члени  Координаційної  ради:

4.  Ю. Когут                 –  начальник управління праці та соціального захисту населення;

5.  Н. Сенишин            –  головний спеціаліст міського відділу освіти;

6.  Л. Дребот                – начальник служби у справах дітей;

7.  Л. Денисюк-Шалагіна  – завідуюча поліклінікою міської лікарні;

8.  С. Швадчак              –  редактор міського радіомовлення;

9.  О. Білас-Березова             –  директор музею М.Біласа;

10.  О. Ворон             –  голова осередку Суспільної служби України в м.Трускавці (за згодою);

11.  О. Пилат              –  депутат Трускавецької міської ради

12.  С. Ковальчин      –  директор Труск. міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

13.  О. Вербенець      –  начальник дільничих інспекторів Трускавецького МВ УМВС

14.  О. Хемич             –  завідувач юридичного відділу

 

КООРДИНАЦІЙНА  РАДА

з  питань  підтримки  обдарованих  дітей  та  молоді

 

1.  В. Бодак                –  заступник міського голови, голова Координаційної ради;

2.  В. Ільницька          –  зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заст.голови Координаційної ради;

3.  Г. Татаревич         –  зав.метод. кабінету міського відділу освіти, секретар Координаційної ради.

Члени  Координаційної  ради:

4.  М. Шубак              –  завідувач міського відділу освіти

5.  Т. Татомир            –  завідувач відділу культури

6.  Л. Гривняк             –  заступник директора Будинку учнівської творчості

7.  І. Нич                     –  директор Дитячої школи мистецтв

8.  Л. Мацькович        –  директор ДЮСК «Спортовець»

9.  Д. Чуйко                –  директор Народного дому

10.  В. Щигель           –  директор СЗШ № 1

11.  Р. Гудзеляк          –  директор НВК «СЗШ № 2 – гімназія»

12. Г. Умнова             –  директор СЗШ № 3

13.  В. Попик              –  депутат міської ради

14.  С. Ковальчин      –  директор Труск. міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 МІЖВІДОМЧА  КОМІСІЯ

з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей і молоді 

 

1.  В. Бодак                –  заступник міського голови, голова комісії;

2.  В. Ільницька          –  зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заступник голови комісії;

3.  Р. Коваль               –  гол.спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, секретар комісії;

Ч л е н и    к о м і с і ї :

4.  М. Шубак              –  завідувач міського відділу освіти;

5.  І. Стасишин           –  спеціаліст 1-ої категорії міського відділу освіти ;

6.  Г. Шийка               –  начальник міського відділу статистики  ( за згодою);

7.  Л. Дребот              –  начальник служби у справах дітей;

8.  Л. Лопавчук          –  директор Труск. міської виконавчої дирекції Львівського обласного від.Фонду

соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (за згодою);

9.  Ю. Витрикуш        –  гол.спеціаліст з охорони праці управління праці та соц.захисту населення;

10.  В. Новицький      –  завідуючий дитячим відділенням міської лікарні;

11.  М. Федоричак     –  начальник фінансового управління міської ради

12.  С. Ковальчин      –  директор Труск. міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

КООРДИНАЦІЙНА  РАДА

з  питань  фізичної  культури  та  спорту

 

1.  В. Бодак                –  заступник міського голови, голова Координаційної ради;

2.  В. Ільницька          –  зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заст.голови Координаційної ради;

3.  Р. Коваль               –  гол.спец. відділу у справах сім’ї,молоді та спорту,секретар Координаційної ради

Члени  Координаційної  ради:

4.  М. Шубак              –  завідувач міського відділу освіти;

5.  Л. Мацькович        –  директор ДЮСК «Спортовець»;

6.  В. Петранівський –  голова міської федерації шахів та шашок;

7.  І. Кісак                   –  президент громадської організації «Футбольний клуб «Трускавець»;

8.  І. Павлик               –  тренер дитячої футбольної команди «Трускавецькурорт»

9.  П. Білас                 –  голова Трускавецької міської організації ФСТ «Спартак»;

10.  І. Гургула            –  президент міської спортивної молодіжної громадської організ.«ЗМАГ» (за згодою);

11.  О. Нагірняк         –  голова правління Клубу пригодницького туризму «Інстинкт» (за згодою);

12.  О. Кіселичник     –  депутат міської ради.

 

А Д М І Н І С Т Р А Т И В Н А  К О М І С І Я

 

1.  П. Нестерівський –  голова комісії, заступник міського голови.

2.  О. Савченко          –  заст.голови комісії, гол.спеціаліст-юрисконсульт юридичн. відділу міської ради

3.  О.Плитин              –  секретар комісії, провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу соціальної роботи

Трускавецького МЦСССДМ.

Ч л е н и     к о м і с і ї  :

4.  О. Ткаченко           –  директор КП «Трускавецьжитло».

5.  О. Ярема               –  депутат міської ради.

6.  В. Малицький        –  заст.нач.МВ МВС України у Львівській обл., нач. міліції громадської безпеки.

7.  О. Грищенко         –  начальник управління архітектури і містобудування Трускавецької міської ради

 

М І Ж В І Д О М Ч А    К О М І С І Я

 

1.  П. Нестерівський –  голова комісії, заступник міського голови.

2.  О. Грищенко         –  заст.голови комісії, нач. управління архітектури і містобудування Трускавецької

міської ради.

3.  Г. Ісмагілова         –  секретар комісії, головний спеціаліст управління житлово-комунального

господарства і будівництва.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  Ю. Терлецький      –  начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва

5.  А. Лютов               –  завідувач відділу землекористування.

6.  Т. Саліженко         –  начальник управління комунальної власності.

7.  О. Ткаченко           –  директор КП «Трускавецьжитло».

8.  С. Сарахман          –  начальник Трускавецького МВ ГУ МНСУ у Львівській області

 

СКЛАД   КОМІСІЇ

з питань захисту прав дитини

 

1.  Р. Козир                 –   голова  комісії, міський голова.

2.  В. Бодак                –  заступник голови комісії, заступник міського голови.

3.  Г. Галюлько          –  секретар комісії, головний спеціаліст служби у справах дітей

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  Л. Дребот              –  начальник служби у справах дітей.

5.  Н. Сенишин           –  головний спеціаліст відділу освіти.

6.  О. Чмуневич         –  гол.спец.- юрисконсульт міського  центру зайнятості населення.

7.  Л. Шалагіна           –  зав. поліклінічним відділенням.

8.  О. Хемич               –  завідувач юридичного відділу.

9.  О. Гарасимяк        –  заступник начальника управління праці та соціального  захисту населення.

10.  В. Ільницька        –  зав.відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

11.  С. Сальо              –  завідувач д/у «Ялинка», практичний психолог.

12.  А. Куротчин        –  о/у МВ УМВСУ.

13.  С. Левицька         –  завідувач відділу РАЦЗ.

14.  Н. Понамаренко  –  депутат міської ради.

15.  Н. Корж               –  нач.бюджетного відділу фінансового управління.

16.  Н. Веретка           –  майстер по прибиранню та саночистці КП «Парк Курортний»

 

М І Ж В І Д О М Ч А    К О М І С І Я

з розгляду питань пов’язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО і ГВП

 

1.  П. Нестерівський  –  голова  комісії,  заступник  міського  голови.

2.  Ю. Терлецький      –  заступник голови комісії, нач. управління ЖКГ і Б.

3.  С. Максимич         –  секретар комісії, гол. спеціаліст УЖКГ і Б

Ч л е н и     к о м і с і ї :

4.  Р. Крамар              –  голова постійної комісії з питань ЖКГ, директор КП «Трускавецьтепло»

5.  О. Ткаченко           –  директор КП «Трускавецьжитло».

6.  О. Грищенко         –  начальник Управління архітектури і містобудування

7.  І. Осередчук          –  начальник дільниці УНГГ м.Трускавець.

8.  М. Стечкевич        –  майстер дільниці Бориславського РЕМ

9.  В. Возняк               –  директор ТзОВ «Трускавецьводоканал».

10.  С. Сарахман        –  начальник Трускавецького МВ ГУ МНСУ у Львівській області

11.  О. Хемич             –  завідувач юридичного відділу.

 

ПРОТИЕПІДЕМІЧНА КОМІСІЯ

 

1.  В. Бодак                – голова комісії, заступник міського голови;

2.  В. Паращак           – секретар комісії, гол.спеціаліст Дрогобицького міжміського управління ГУ

                                      держсанепідслужби у Львівській області.

Ч л е н и     к о м і с і ї :

3.  І. Майкут               –  начальник Дрогобицького міжміського управління ГУ дерсанепідслужби у

Львівській обл., гол.державний санітарний лікар міст Дрогобича та Трускавця.

4.  А. Кульчинський – головний лікар міської лікарні;

5.  А. Ластовецький   – зав.відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та

мобілізаційної роботи;

6.  В. Малицький        – заст.начальника Трускавецького МВ УМВСУ у Львівській області;

7.  М. Шубак              – зав.відділу освіти;

8.  М. Федоричак       – начальник фінансового управління;

9.  В. Жданов             – генеральний директор ЗАТ «Трускавецькурорт».

10. О. Ткаченко          – директор КП «Трускавецьжитло».

11. В. Возняк              –  ген.директор ТзОВ «Трускавецький водоканал».

 

ПРОТИЕПІЗООТИЧНА  КОМІСІЯ

 

1.  В. Бодак                – голова комісії, заступник міського голови;

2.  О. Загорський       – секретар комісії, головний державний ветеринарний інспектор;

Ч л е н и    к о м і с і ї :

3.  І. Майкут               –  начальник Дрогобицького міжміського управління ГУ дерсанепідслужби у

Львівській обл., гол.державний санітарний лікар міст Дрогобича та Трускавця.

4.  А. Кульчинський – головного лікаря міської лікарні;

5.  І. Вачко                 –  директор КП «Парк курортний»;

6.  Ю. Терлецький      –  начальник УЖКГіБ.

(Переглядів 854 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви