Служба 102 міста Борислава: скоєно вісім крадіжок, два шахрайства, крадуть метал

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У період із 20 березня по 1 квітня 2010 року в місті скоєно вісім крадіжок. Маємо також десять випадків погроз фізичною розправою, два шахрайства, три випадки вчинення хуліганських дій, одне ДТП, чотирнадцять випадків нанесення громадянам тілесних ушкоджень, чотири випадки хабарництва, два вилучення із незаконного обігу наркотиків, один випадок настання смерті, шість випадків пошкодження майна та два порушення закону, віднесених до категорії інших злочинів.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам розкрито злочини за чотирма фактами крадіжки та двома випадками шахрайства. Встановлені також особи зловмисників, які причетні до вчинення хуліганських дій, погрожували громадянам міста фізичною розправою та нанесли тілесні пошкодження. Працівники міського відділу міліції встановили та належним чином задокументували чотири випадки вимагання та отримання хабара, а також розкрили злочини за двома випадками незаконного зберігання наркотичної речовини. За двома фактами порушення закону, віднесених до категорії інших, та чотирма випадками пошкодження майна проводиться дослідча перевірка. Працівники міліції проводять дослідчу перевірку також за фактом смерті громадянина міста та виконують слідчі дії за фактом нанесення неповнолітньому велосипедисту  тілесних ушкоджень у ДТП.

Не поталанило трьом мешканцям бориславських новобудов. Чоловіки, щоб розжитися на якийсь гріш, вирішили на одному із промислових об’єктів НГВУ «Бориславнафтогаз» поцупити металеву трубу діаметром 200 мм та довжиною близько 3 м. Зрозуміло, що викрадену трубу зловмисники мали намір здати як металобрухт, а отримані гроші поділити між собою. Проте серйозно прорахувалися: промисловий об’єкт нафтовиків перебуває під охороною, відтак працівник.и міліції затримали крадіїв на «гарячому». Викрадену трубу у новоспечених злодіїв вилучили. Тепер вона фігурує у справі як речовий доказ. Наразі нафтовики обраховують суму матеріальних збитків, від якої залежатиме термін покарання бориславських          «металістів».

Метал крадуть не лише із промислових об’єктів. У чергову частину надійшла заява гр. К., який повідомив правоохоронців, що у ніч із 27 на 28 березня невідома особа викрала із його сараю металевий брухт. Злочинець поводився на подвір’ї громадянина нахабно – виламав замок на дверях сараю і виніс звідтіль 250 кг металевого брухту. Зрозуміло, що таку кількість металу зловмисник не міг винести голіруч. За фактом крадіжки проводяться оперативно-пошукові заходи. То ж відповідати за вчинене доведеться не лише зловмиснику, але й спільникам, які брали участь у крадіжці.

Працівники міліції проводять додаткову перевірку пунктів прийому металобрухту міста, які виділені в окреме провадження за результатами розгляду матеріалів декількох кримінальних справ. У ході перевірки виявлено факті: здійснення окремими громадянами міста незаконних операцій із брухтом металів без державної реєстрації та спеціального дозволу (ліцензії). За результатами перевірки буде прийнято відповідне рішення щодо подальшої діяльності цих пунктів у Бориславі, а це у свою чергу зупинить масові крадіжки металу на промислових об’єктах, у комунальному господарстві та побуті.

Металеві двері врятували бід крадіжки магазин «Гаманець», розташований по вул. Трускавецькій. Невідома особа у ніч із 25 на 26 березня намагалася проникнути у приміщення магазину. Бажання зловмисника проникнути у приміщення магазину було настільки велике, що він пошкодив не лише двері центрального входу, але броньовані двері складу магазину, розташовані з тильної сторони. Оскільки замки металевих дверей зловмисник відчинити не зумів, то вимушений був відмовитись від злочинних посягань на матеріальні цінності, які знаходились у магазині. За цим фактом проводиться перевірка. Відтак невідомий зловмисник має усі шанси осмислити свої дії, споглядаючи небо у велику квадрату клітку.

Газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви