Смерть окупантам! Рух опору почав діяти і в Трускавці!

08.05.2014 | Filed under: Публікації

 Окупант топче українську землю! Він зайняв Крим, безчинствує на Донеччині, Луганщині, в Харкові та Одесі, готує провокації в західних областях України. Його п’ята колона в Україні робить свою чорну справу вже не перший рік. Роками руйнувалася українська армія, знекровлювався наш флот, агенти ФСБ працювали і працюють в українській владі – від найвищих її щаблів аж до місцевого самоврядування. Над нашими патріотами, військовими та цивільними, знущаються, їх принижують, та ще й цинічно брешуть всьому світу, що вини Росії у подіях в Україні немає. 

Хіба можна це далі терпіти? Ні! Тому ще в середині квітня кандидат у президенти України, політв’язень злочинного режиму Януковича та лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко ініціювала створення народного Руху опору. «Народний Рух опору треба створювати в Україні з людей, добровільно готових її  зараз захищати”, – каже Тимошенко і додає, що в цей рух повинні увійти військові, які мають досвід участі у воєнних діях, колишні спецназівці, люди, які володіють стратегією військових доктрин.

Осередки народного Руху опору створено і на Львівщині, в основному на базі територіальних осередків партії «Батьківщина». Їхнім головним завданням є протидія не лише іноземній агресії, але і провокаціям на місцях та розпалюванню ворожнечі. Мета руху – збереження територіальної цілісності та суверенітету України. Афганці, десантники, колишні військові, міліціонери та представники інших силових структур займають у керівництві осередків Руху опору на Львівщині провідні місця.

У Трускавці теж діє Рух опору. Те, що його створено у нашому курортному місті не для галочки, а  з метою підготовки населення та конкретних дій, доводять навчання, започатковані у травні. Так, у четвер, 8 травня, в Народному домі Трускавця відбулося перше з таких навчань, на якому біля восьмидесяти осіб, в абсолютній більшості здорових та сильних чоловіків із досвідом військової служби, взяли участь у тренінгу «Поведінка в умовах окупації». Провів зустріч капітан запасу високомобільних десантних військ Ігор Батюк. 43-річний чоловік є мешканцем нашого міста-курорту, має вагомий авторитет та повагу серед товаришів та знайомих. Окрім Ігоря Володимировича виступили представник афганців, ще один військовий, троє депутатів міської ради. Були конкретні запитання і чіткі та змістовні відповіді на них.

Зрозуміло, що поведінка в умовах окупації для різних верств населення буде різною, бо, для прикладу, не можна вимагати від стареньких людей чи вагітних жінок того, що можуть зробити молоді, повні сил та енергії чоловіки. Як зберегти моральну та психологічну стійкість, як налагодити зв’язок, як функціонувати в польових умовах – ці та інші правила життя в умовах окупації варто знати і нам. Бо колись вони пригодилися нашим дідусям та бабусям, в умовах ІІ світової війни, а згодом радянської окупації. Саме завдяки вмінню налагоджувати та підтримувати Рух опору Українська Повстанська Армія (УПА) виявилася життєздатною впродовж десятиріччя після окупації СРСР наших теренів.

Перше заняття Руху опору у Трускавці було теоретичним, і це цілком зрозуміло. Проте вже наступного тижня відбудуться і практичні заняття, зокрема і поїздка на полігон та практичні вивчення прийомів самооборони, заняття із зброєю. З вишколених активістів формується народне ополчення – фактично нова модель української армії, котра захищатиме рідний край від окупантів та виявлятиме ту п’яту колону, котра їх підтримує.

Розпізнати ворога та побороти його, підняти бойовий дух свого народу, надати медичну допомогу, вміти застосувати зброю чи обеззброїти противника, не ризикувати життям мирного населення, застосовувати перехоплення інформації противника – це в сучасних умовах не просто рольові ігри чи тренування, а питання життя та смерті. Коли окупант у рідному домі, не варто з`ясовувати стосунки, хто більше правий, чи хто дужче любить Україну. Треба спільними зусиллями знищити його – і не тільки на нашій власній території, але й на ворожій. Війна триває і Рух опору повинен наростати, щоб визволити нашу землю від колорадосів-путінців. Смерть окупантам! Хай живе український Рух опору!

Володимир Ключак

(Переглядів 456 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви