«Спортовець» влітку байдики не бив

27.08.2013 | Filed under: Новини

У літній період цього року Трускавецький ДЮСК «Спортовець» провів значні роботи по підготовці до нового навчального року. Про це інформує прес-служба позашкільного закладу. Так, без зупинки занять у плавальному басейні проведено поточні ремонти блочно-модульної котельні закладу (заг. вартість – 16 тис. грн.). У приміщеннях ігрового залу (у холі та на сходових клітках встановлені енергозберігаючі вікна (заг. вартість – 20 тис. грн.). Силами обслуговуючого персоналу закладу проведено роботи по заміні металевих труб системи опалення ігрового залу (заг. вартість – 45 тис. грн.), а саме – придбано та встановлено нову насосну станцію рециркуляції системи опалення, замінено труби теплового пункту та подачі гарячої води ігрового залу, замінено проблемні металеві лінії та стояки на пластикові труби. Розпочато роботи з фарбування стін та заміни світильників у ігровому залі.

Отже, з першого вересня «Спортовець» запрошує учнів міста до занять у спортивних секціях з баскетболу, волейболу, боксу, вільної боротьби, тенісу та плавання.

(Переглядів 60 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви