Спортивні секції чекають на спортсменів

17.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Ось і настав першовересень і школи радо прийняли своїх учнів. Для ДЮСШ «Атлант» теж розпочався новий навчальний рік і ми ради прийняли своїх вихованців.

Після ремонту відновили свою роботу спортивні зали. Радо приймають своїх вихованців тренери О. Загірський, І. Матієшин, Й. Польник, С. Гепалов та директор ДЮСШ М. Гопшта. А також запрошують тренери дітей в секції важкої атлетики, боротьби дзюдо, греко-римської боротьби, боксу, кікбоксингу, оздоровчі групи та групи загальнофізичної підготовки. Залишилось хіба залучити дітей до спорту. Бо наші діти стали пасивними: школа, дім, комп’ютер, телефон, пиво, сигарети, дискотека – ось чим займаються вони. Шановні батьки – ви самі колись займались спортом – невже вам байдуже, які ваші діти? Розумію, не всі можуть бути спортсменами, але здоровими, красивими і сильними наші діти будуть, це точно. Ви згадайте себе. Ми ходили на гуртки, займалися в секціях і встигали робити уроки. Ми всі знаємо, що фізкультура і спорт це потрібно дітям, це корисно, це здоров’я наших дітей. То чому ми не приведемо дітей в секції? Ми зайняті своїми проблемами, як завжди, такий час, а коли він був інакший, скажіть мені? А діти ростуть і хворіють. А ми хочемо здорових дітей, онуків, здорове покоління. А звідки їх взяти? Тож беріть, шановні, своїх діток за руку як колись в 1 клас і приведіть в секції до тренерів. Ви не пошкодуєте, це точно. І колись скажете: «Дякуємо Вам».

Сергій Гепалов, старший тренер ДЮСШ «Атлант», газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 125 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви