Стартує друга хвиля бізнес-інкубатору «Новий відлік»

25.03.2016 | Filed under: Новини

На днях стартувала друга хвиля «Нового відліку» – програми підтримки малого бізнесу та самозайнятості. Проект організовує громадська організація «Клуб Ділових Людей» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

До участі у проекті «Новий відлік» запрошують внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО. У межах програми 50 учасників пройдуть 6-тижневий інтенсивний бізнес-курс та сформують кожен свій унікальний бізнес-план. Після конкурсу бізнес-ідей експертна комісія обере 15 найкращих, яким нададуть гранти на розвиток бізнесу загальною сумою 800 000 гривень.

– Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно представити своє бачення власного бізнесу. Окрім того – мати розуміння, як його реалізувати та бути готовим до нових масштабів бізнес-діяльності», – відзначив Голова Клубу Микола Савуляк, – У першій хвилі було 60 учасників, з них 55 завершили проект, захистили свої бізнес-плани і зараз успішно працюють. Також з учасників першої хвилі було відібрано три виробничі проекти, в які спільно інвестуватимуть учасники Клубу. Перший – з вирощування зелені – уже запущений.

Зараз у проекті триває етап відбору учасників, який завершиться 6 квітня. Заявка на участь – на сайті Клубу (http://www.bc-club.org.ua/novyy-vidlik-2.html). Після відбору організатори оберуть 50 учасників, які продовжать участь у проекті. Захист бізнес-планів та виділення грантів відбуватимуться у кінці червня 2016 року.

– Ми все ще перебуваємо в скрутних умовах. Багатьом людям сьогодні, як ніколи, потрібна можливість розпочати друге життя. Таку можливість ми надаємо в межах другої хвилі «Нового відліку». У нашому проекті легко бути успішними, що підтверджують учасники першої хвилі та їхні бізнес-проекти, які знайшли своє місце на ринку підприємництва, – каже керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження» Оксана Дащаківська.

Нагадаємо, у травні 2015 року Клубом Ділових Людей та фондом «Відродження» був ініційований бізнес-інкубатор для переселенців «Новий відлік». Восени 2015 року 15 переможців отримали до 80 000 грн. кожен на закупівлю обладнання та основних фондів для власної бізнес-ідеї. Один із проектів-переможців – «Зелений кошик» – обрали для реалізації першого спільного інвестиційного проекту учасників Клубу. За розвитком проектів слідкують експерти партнера Клубу – Громадської Школи Бізнесу.

(Переглядів 81 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви