Стебничани вшанували пам’ять отця Петра-Йосафата Герилюка-Купчинського

14.11.2012 | Filed under: Духовність, Публікації

Наприкінці вересня на парафії при храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Стебнику, де упродовж тривалого часу душпастирював цей священик, відбулася низка заходів. Протягом кількох благословенних Богом днів священики та миряни згадували світлий образ отця Петра, ісповідника віри, патріота, довголітнього пароха. 24 вересня цього року виповнилося 90 літ відтоді, як він прийшов на світ. А вже 4 жовтня проминуло п’ять років після його відходу у вічність. Великою прецесійною колоною миряни під проводом священиків звершили похід зі свічками вулицями міста. Відбулися також духовні чування за участю молитовних спільнот, які діють при парафії, та членів стебницької філії УМХ. Тон молитвам задала проповідь отця-протоєрея Любомира Митника, яку він виголосив у стінах храму відразу після завершення прецесійного походу. Апофеозом урочистостей стала соборова Свята Літургія, яку очолив отець-мітрат Петро Івасівка. Він виголосив проповідь, розповівши про життєвий шлях отця Петра-Йосафата Герилюка-Купчинського. Трускавецькому деканові співслужили священики, які тепер працюють у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, духовні отці, що їх благословляв на духовну стезю цей душпастир, а також ієреї з Івано-Франківщини, які у минулому часто відвідували отця Петра і допомагали йому. На Святій Літургії молилися мешканці та гості міста. Серед них були представники родини та колишні приятелі священика, якого вони знали ще з часів перебування на засланні або з періоду підпільного служіння. Гідним завершенням урочистостей став концерт духовної музики. Його уміло вела Люба Волошанська. У програмі концерту були виступи парафіяльних хорових колективів, учнів недільної школи ім. Андрея Шептицького, сольний виступ Тетяни Шарової. Із великим піднесенням сприймали спів Ірини Кліш, вокал якої відомий далеко поза межами України, а також музику у виконанні камерного тріо «Conanima» з Трускавця.

Газета «Жива вода»

Від редакції. Висловлюємо щиру вдячність отцю Михайлу Бучинському, настоятелю парафії церкви Різдва Пресвятої Богородиці у м. Стебнику та головному редактору газети «Жива вода» за дозвіл на розміщення в нашому Інтернет-виданні фото із заходів вшанування пам’яті отця Петра Герилюка-Купчинського.

(Переглядів 215 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви