Стебник – місто програмістів

06.04.2015 | Filed under: Публікації

/Учениця зі Стебника – серед переможців престижного ІТ-конкурсу/

Принаймні так можна стверджувати, судячи з результатів регіонального півфіналу конкурсу Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт». Друге місце у регіональному півфіналі посіла наша землячка, учениця 8-А класу ЗОШ №11 міста Стебника Іванна Захарів. Даний конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України і передбачає три етапи. Під час першого етапу приймаються заявки від представників молоді (від учнів до студентів) з будь-яких регіонів України та країн СНД. З них обираються переможці, які розподіляються на регіональні групи, котрі змагатимуться у півфіналі за перше місце і вихід у міжнародний фінал, котрий має пройти у травні в столиці України. Варто зазначити що провідними партнерами чемпіонату стали провідні компанії у сфері ІТ Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, поліграфія Wolf, Stearling Studio та інші.

Наша землячка проектом презентаційного веб-сайту власного класу у першому етапі перемогла значно старших і досвідченіших суперників (а цього року поступила рекордна кількість заявок – понад 8000) і увійшла у групу з 520 переможців, які були допущені до другого етапу – регіонального півфіналу. Львівський півфінал відбувся у п’ятницю, 20 березня. Уже під час півфіналу стало зрозуміло, що з нашого регіону (Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав) Іванна Захарів виявилась єдиною представницею. І ось 3 квітня нарешті журі оголосили результати, які для Іванки і її команди виявилися несподіванкою: друге місце, хоча і не дає права на фінал, проте залишає такий шанс, при не змозі володаря першого місця презентувати Львівщину у Києві. Перше ж місце дісталося представнику Славського.

За словами Іванки, ця перемога є справді дуже важливою, оскільки бути навіть другою на всю область в улюбленій справі це неабияке досягнення. По-друге, Іванка виявилася наймолодшою учасницею даного конкурсу, і перемога серед значно старших за віком учасників варта для неї галактичного фіналу.

– На цей конкурс мене загітувала директор школи Зеновія Левицька, – розповідає Іванка, – Проте усі труднощі очікували на другому етапі у півфіналі. Туди не просто треба було відправити проект сайту, а й презентувати його перед журі. Багато питання, які довелося розкрити в презентації, стосувалися не просто як сайт зроблено і які технології застосовано, а треба було розказати його цілі, призначення, які очікування від його впровадження. Тобто багато питань, як мені пізніше пояснили, стосувалися маркетингу, який вивчають в університетах.

Та все ж настирливість і бажання дали результат, тому на думку Іванки це досягнення здобуте завдяки спільним зусиллям насамперед її викладача інформатики Володимира Андрущака, її друзів з веб-студії Sample-SOFT, які радо погодилися консультувати в процесі підготовки, і завдяки мамі, бабусі та брату, які активно підтримували Іванку під час конкурсу.

У наш складний час, коли оптимістів залишається дуже мало, ця історія ще раз дає підґрунтя для того, щоб не складати крила і вірити у власні сили, адже при бажанні можна багато чого досягнути, незалежно від обставин і місця проживання. Що і доводить досягнення Іванки Захарів.

Ярослав Баран

(Переглядів 98 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви