Стебник – місто програмістів

06.04.2015 | Filed under: Публікації

/Учениця зі Стебника – серед переможців престижного ІТ-конкурсу/

Принаймні так можна стверджувати, судячи з результатів регіонального півфіналу конкурсу Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт». Друге місце у регіональному півфіналі посіла наша землячка, учениця 8-А класу ЗОШ №11 міста Стебника Іванна Захарів. Даний конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України і передбачає три етапи. Під час першого етапу приймаються заявки від представників молоді (від учнів до студентів) з будь-яких регіонів України та країн СНД. З них обираються переможці, які розподіляються на регіональні групи, котрі змагатимуться у півфіналі за перше місце і вихід у міжнародний фінал, котрий має пройти у травні в столиці України. Варто зазначити що провідними партнерами чемпіонату стали провідні компанії у сфері ІТ Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, поліграфія Wolf, Stearling Studio та інші.

Наша землячка проектом презентаційного веб-сайту власного класу у першому етапі перемогла значно старших і досвідченіших суперників (а цього року поступила рекордна кількість заявок – понад 8000) і увійшла у групу з 520 переможців, які були допущені до другого етапу – регіонального півфіналу. Львівський півфінал відбувся у п’ятницю, 20 березня. Уже під час півфіналу стало зрозуміло, що з нашого регіону (Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав) Іванна Захарів виявилась єдиною представницею. І ось 3 квітня нарешті журі оголосили результати, які для Іванки і її команди виявилися несподіванкою: друге місце, хоча і не дає права на фінал, проте залишає такий шанс, при не змозі володаря першого місця презентувати Львівщину у Києві. Перше ж місце дісталося представнику Славського.

За словами Іванки, ця перемога є справді дуже важливою, оскільки бути навіть другою на всю область в улюбленій справі це неабияке досягнення. По-друге, Іванка виявилася наймолодшою учасницею даного конкурсу, і перемога серед значно старших за віком учасників варта для неї галактичного фіналу.

– На цей конкурс мене загітувала директор школи Зеновія Левицька, – розповідає Іванка, – Проте усі труднощі очікували на другому етапі у півфіналі. Туди не просто треба було відправити проект сайту, а й презентувати його перед журі. Багато питання, які довелося розкрити в презентації, стосувалися не просто як сайт зроблено і які технології застосовано, а треба було розказати його цілі, призначення, які очікування від його впровадження. Тобто багато питань, як мені пізніше пояснили, стосувалися маркетингу, який вивчають в університетах.

Та все ж настирливість і бажання дали результат, тому на думку Іванки це досягнення здобуте завдяки спільним зусиллям насамперед її викладача інформатики Володимира Андрущака, її друзів з веб-студії Sample-SOFT, які радо погодилися консультувати в процесі підготовки, і завдяки мамі, бабусі та брату, які активно підтримували Іванку під час конкурсу.

У наш складний час, коли оптимістів залишається дуже мало, ця історія ще раз дає підґрунтя для того, щоб не складати крила і вірити у власні сили, адже при бажанні можна багато чого досягнути, незалежно від обставин і місця проживання. Що і доводить досягнення Іванки Захарів.

Ярослав Баран

(Переглядів 98 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви