Стебник: полігон для висновків та зона парадоксів

24.02.2015 | Filed under: Публікації

На перший погляд два дивних запитання, які між собою абсолютно непов’язані: «Ви знаєте, що рік тому відбулася Революція Гідності?» і «Чи вірите Ви в машину часу?». В контексті буття стебничан вони набувають логічного взаємозв’язку, коли пробуєш на них дати відповідь. Відповідаємо на перше запитання. Так, справді, Революція Гідності відбулася, але відбулася десь там у Києві, Львові, проте не тут. Тож логічною є відповідь на наступне запитання: донедавна не вірив в машину часу, але проаналізувавши декілька фактів з життя міста Стебника, зрозумів, що тут відбуваються якісь аномалії, які здоровим глуздом пояснити не можна. Усі пояснення фантастичні: або зупинка часу, або просторові викривлення. Ні, писати про те «як погано» і «хто винен» – це ще в царині здорового глузду, Я ж вирішив зібрати просто фантастичні і парадоксальні речі стебницького буття, а аналіз робіть самі. Для мене ж стало очевидним, що у 80% проблем винні ми самі і маємо вирішити їх самі. Проте чи здатні?

Примітка. Три знаки запитання – синонім слів «Не розумію», «Не збагну», «Не можу зрозуміти», «Відмовляюся розуміти».

Парадокс перший

Очікувати на таксі в Стебнику доводиться по 15-20 хвилин у ситуації, коли до стоянки таксі пішки йти 10 хвилин.

???

Парадокс другий

Сміття у сільській частині збирають та вивозять комунальні служби у будні дні… коли усі на роботі. Очевидно, у цих підрозділах у четвер субота.

???

Парадокс третій

Маршрутку «Стебник – Борислав» на відрізку до Трускавця можна обігнати на велосипеді зекономивши від 5 до 10 хв. На відрізку «Лікарня – Міська рада» (4 зупинки) інколи вдається маршрутку обігнати пішки.

???

Парадокс четвертий

Міський ринок, в той час коли усі повертаються додому після 17.00, функціонує лише на 20%. Більшість лотків вже закриті.

???

Парадокс п’ятий

У багатьох стебницьких магазинах існують обідні перерви до години часу. І це в час кризи, коли кожен покупець на вагу золота.

???

Парадокс шостий

Поняття «постійний клієнт» у цьому місті взагалі відсутнє: самі продавці відлякують покупців від магазинів. На відмову придбати товар можна почути образу на свою адресу.

???

Парадокс сьомий

Викликати радіотаксі в Стебнику в дощову погоду та в державні чи релігійні свята майже нереально – очевидно, вихідний.

???

Парадокс восьмий

Існування трьох вулиць з однаковою назвою і ребусом нумерацій досі залишається для багатьох загадкою… І навіть для тих, хто там проживає.

???

Парадокс дев’ятий

Інтенсивність руху маршруток «Дрогобич-Стебник» вдвічі нижча, ніж інтенсивність руху маршруток «Дрогобич – Трускавець», хоча населення у Стебнику більше, аніж у Трускавці.

???

Парадокс десятий

Велика кількість власників магазинів полюбляють паркувати власні авто, буси прямо на пішохідній частині перед дверима свого закладу, блокуючи доступ всередину клієнтів.

???

Парадокс одинадцятий

Чомусь у першій половині дня у більшості магазинів «немає здачі». Така собі парадоксальна ситуація, коли маєш гроші на покупку, а не можеш її здійснити, бо «немає здачі». Це ще один з особливих способів відлякування клієнтів.

???

Парадокс дванадцятий

Чому пасажири місцевих маршруток дозволяють, а інколи навіть підтримують хамство на свою адресу і ще й за власні ж кошти? Вершина садомазо!

???

Парадокс тринадцятий

Чому у Стебнику починають будувати барикади, коли в інших містах їх вже розібрали?

???

На жаль, те, що «відбувається» чи вірніше не відбувається в Стебнику, притаманне і усьому регіону. Ситуація з відімкненням води знову ж є нелогічною і незрозумілою з точки зору здорового глузду. Перша нелогічність: чому користувачам, які справно платять за воду, її відмикають? Друга нелогічність: чому керівника, який допустив до такої ситуації і не зміг її вирішити, не звільняють, а ще й дають можливість шантажувати споживачів через ЗМІ, що через якісь там проблеми (які нас як споживачів абсолютно не мають хвилювати) залишимось без води? Третю нелогічність мабуть варто очікувати попереду – відсутність води аж ніяк не позначиться на платіжках. «Не розумію», «Не збагну», «Не можу зрозуміти», «Відмовляюся розуміти».

Майкл Річчі

(Переглядів 152 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви