Студії східного танцю «Клеопатра» – 5 років

25.12.2014 | Filed under: Публікації

21 грудня у Бориславі у невеличкому затишному кафе студія східного танцю «Клеопатра» відзначила своє п’ятиріччя. Звісно, таку подію варто було організувати пишно у великому залі з великою кількістю людей, морем квітів та аплодисментами. Проте керівник студії Наталія Покора вирішила, що помпезні шоу, враховуючи ситуацію в державі, не на часі, тож колективом було прийняте рішення цю подію відзначити скромно, у вузькому колі учасників та друзів.

Але хто сказав. що східні танці і скромне святкування сумісні поняття? Тож і в цій ситуації все було як на справжньому звітному концерті: безліч номерів у яскравих костюмах, виступи гостей та друзів, ну і, звісно, вітання. А це і не дивно, адже студія «Клеопатра» давно переступила межу звичайного гуртка. Сьогодні танцівниць можна побачити у супроводі естрадних виконавців, триває тісна співпраця з цирковими колективами, послугами студії користується народний театр Борислава. Тому можна лише собі уявити, якою була програма святкування: танці, циркові номери, виступи співаків, театральні постановки. За 5 років студія випустила вже два покоління танцівниць, відповідно і ветерани також забажали побувати на цьому святі. Тож «скромно» аж ніяк не вдалося.

Можливо, воно вийшло на краще, адже сам захід дав зрозуміти, що студія потрібна для Борислава і її здобутки високо цінують не лише учасники, але й прихильник – батьки тих, хто навчається цьому нелегкому виду мистецтва у Наталії Покори.

Ярослав Баран

(Переглядів 414 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви