Студії східного танцю «Клеопатра» – 5 років

25.12.2014 | Filed under: Публікації

21 грудня у Бориславі у невеличкому затишному кафе студія східного танцю «Клеопатра» відзначила своє п’ятиріччя. Звісно, таку подію варто було організувати пишно у великому залі з великою кількістю людей, морем квітів та аплодисментами. Проте керівник студії Наталія Покора вирішила, що помпезні шоу, враховуючи ситуацію в державі, не на часі, тож колективом було прийняте рішення цю подію відзначити скромно, у вузькому колі учасників та друзів.

Але хто сказав. що східні танці і скромне святкування сумісні поняття? Тож і в цій ситуації все було як на справжньому звітному концерті: безліч номерів у яскравих костюмах, виступи гостей та друзів, ну і, звісно, вітання. А це і не дивно, адже студія «Клеопатра» давно переступила межу звичайного гуртка. Сьогодні танцівниць можна побачити у супроводі естрадних виконавців, триває тісна співпраця з цирковими колективами, послугами студії користується народний театр Борислава. Тому можна лише собі уявити, якою була програма святкування: танці, циркові номери, виступи співаків, театральні постановки. За 5 років студія випустила вже два покоління танцівниць, відповідно і ветерани також забажали побувати на цьому святі. Тож «скромно» аж ніяк не вдалося.

Можливо, воно вийшло на краще, адже сам захід дав зрозуміти, що студія потрібна для Борислава і її здобутки високо цінують не лише учасники, але й прихильник – батьки тих, хто навчається цьому нелегкому виду мистецтва у Наталії Покори.

Ярослав Баран

(Переглядів 414 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви