Суд зобов’язав трускавецьку газету спростувати недостовірну інформацію та вибачитися

03.09.2018 | Filed under: Новини

Трускавецький міський суд виніс ухвалу, якою зобов’язав редакцію газети «Джерела Трускавця» спростувати опубліковану нею недостовірну інформацію.

Сільський голова с. Добрівляни Дрогобицького району Іван Карпінський подав у суд позов про захист честі, гідності та ділової репутації в зв’язку з оприлюдненням анонімної статті «Браконьєри залишились не покараними. А врятував їх сільський голова. І не тільки…». Стаття підписана «Миколою Петрівим», є всі підстави вважати, що за цим псевдо, як і за рядом інших ховається колишній мер Дрогобича. В анонімній наклепницькій статті війта Добрівлян названо «рум’янощоким в гумових чоботях … власником автомобіля», який «вів себе хамовито», а згодом «притих і присів». В газеті категорично стверджували, що «сільський голова відвіз друзяк-браконьєрів» і «браконьєри … завдяки сільському голові Добрівлян вийшли сухими із води».

Справу № 457/245/17 війт Добрівлян Іван Карпінський виграв. Ухвалою від 22.05.2018 р. Трускавецький суд зобов’язав наклепників спростувати брехливу інформацію, котра не відповідає дійсності, порушує права та свободи, ганьбить честь, гідність та ділову репутацію сільського голови. «Джерела Трускавця» змушені були вибачитися перед Іваном Карпінським.

(Переглядів 92 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви