Суд зобов’язав трускавецьку газету спростувати недостовірну інформацію та вибачитися

03.09.2018 | Filed under: Новини

Трускавецький міський суд виніс ухвалу, якою зобов’язав редакцію газети «Джерела Трускавця» спростувати опубліковану нею недостовірну інформацію.

Сільський голова с. Добрівляни Дрогобицького району Іван Карпінський подав у суд позов про захист честі, гідності та ділової репутації в зв’язку з оприлюдненням анонімної статті «Браконьєри залишились не покараними. А врятував їх сільський голова. І не тільки…». Стаття підписана «Миколою Петрівим», є всі підстави вважати, що за цим псевдо, як і за рядом інших ховається колишній мер Дрогобича. В анонімній наклепницькій статті війта Добрівлян названо «рум’янощоким в гумових чоботях … власником автомобіля», який «вів себе хамовито», а згодом «притих і присів». В газеті категорично стверджували, що «сільський голова відвіз друзяк-браконьєрів» і «браконьєри … завдяки сільському голові Добрівлян вийшли сухими із води».

Справу № 457/245/17 війт Добрівлян Іван Карпінський виграв. Ухвалою від 22.05.2018 р. Трускавецький суд зобов’язав наклепників спростувати брехливу інформацію, котра не відповідає дійсності, порушує права та свободи, ганьбить честь, гідність та ділову репутацію сільського голови. «Джерела Трускавця» змушені були вибачитися перед Іваном Карпінським.

(Переглядів 92 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви