Світового Конгресу Бойків цьогоріч не буде!

17.07.2021 | Filed under: Новини

Беручи до уваги протокольне рішення правління Міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес Бойків» та розпорядження Кабінету Міністрів, яким продовжено термін карантину до 31 серпня 2021 року, що викликаний респіраторною хворобою Covid-19, доводимо до відома усієї бойківської громади, що цьогоріч Четвертий Світовий Конгрес Бойків, який був запланований на 6-8 серпня на теренах Турківської та Боринської громад, проводити не будемо.

Якщо епідемію буде подолано й не трапляться якісь інші форс-мажорні обставини, то Четвертий Конгрес Бойків проведемо в наступному році 3-7 серпня разом із Сьомими Всесвітніми бойківськими фестинами.

Маємо в Бога надію, що все в нас буде добре і об’єднані фольклорні свята пройдуть успішно, на славу Бойківському краю.

Для інформації: починаючи з 1992 року, нам вдалося провести дев’ять величавих міжнародних заходів – 6 Всесвітніх бойківських фестин та три Конгреси Бойків.

Петро Косачевич, голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» і координаційного центру конгресу та фестин, нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, заслужений працівник культури України, директор Турківського міського Народного дому

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви