“Свобода” пікетувала МВС та Адміністрацію Президента з вимогами припинити політичні репресії та відродження політики сталінізму

14.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

14 січня 2011 року Всеукраїнське об’єднання “Свобода” спільно з національно-патріотичними організаціями провело пікетування Міністерства внутрішніх справ України та Адміністрації Президента з вимогою припинити політичні репресії.

“Правоохоронні органи стали головним знаряддям боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави. Вочевидь, режим за прикладом Кремля не лише відбілює Сталіна, а форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм, його методи та інструменти.

Показові репресії, які сьогодні в Україні здійснює чинний політичний режим, мають на меті нейтралізувати політичну опозицію, посіяти в суспільстві страх перед державною карально-репресивною машиною та зневіру українського суспільства у своїх силах й підготувати ґрунт для повної монополізації влади прокремлівським кланом донецьких олігархів.

Вищі органи державної влади демонструють яскраво виражене намагання придушити будь-який опір антинародному антиукраїнському режимові й побудувати в Україні кагебістсько-путінську модель авторитаризму. Цим вони не тільки протиставляють себе українському народові, але й провокують недовіру українських громадян до самого інституту власної національної держави, а отже діють на догоду кремлівському керівництву та чинять найбільший злочин проти Української держави”, – заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Влада, прикриваючись “боротьбою з тероризмом”, ініціює масове притягнення до кримінальної відповідальності учасників акцій протесту проти підписання принизливих “харківських угод”, протестантів проти духовної експансії з боку московської церкви, учасників акцій протесту проти українофоба Табачніка та противників відродження політики сталінізму в Україні. Реанімовано справи проти учасників акції “Україна без Кучми” десятирічної давності, розпочато збір матеріалів та арештовано організаторів недавніх акцій протесту підприємців. У своєму намаганні копіювати білоруські, і особливо, російські зразки ухвалення подібних рішень, влада має на меті одне – остаточно придушити будь-яку некеровану нею політичну ініціативу.

Сьогодні влада, фактично, реанімувала політику сталінізму. Репресії проти неугодних набрали колосального характеру. У кабінетах слідчих побували уже тисячі українців. Об’єктами репресій стала патріотична молодь, інтелігенція, письменники, журналісти, історики та викладачі. Влада відродила практику сталінських трійок, коли слідчий МВС, брутально порушуючи усі конституційні та процесуальні норми, застосовуючи тортури та тиск, “шиє” справу, прокуратура покриває і жодним чином не реагує на кричущі порушення, а підконтрольний суд освячує це свавілля, штампуючи потрібні, абсолютно протизаконні рішення. Найгірше, що об’єктів переслідувань обирають за національною та релігійною ознакою. Українець в очах нинішньої влади автоматично перетворюється на підозрюваного та потенційного ворога режиму. Політика влади викличе народний опір, що переросте у національну революцію, яка змете нинішній режим українофобів”, – зазначив заступник голови ВО “Свобода” Андрій Мохник.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагає від чинної влади:

1. Припинити відновлення політики сталінізму в Україні, публічно засудити сталінізм та притягнути до кримінальної відповідальності його адептів. Припинити переслідування в Україні за політичними ознаками.

2. Звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, як відповідального за здійснення політики репресій, переслідувань громадян України за ознаками національності, мови, віросповідання.

3. Притягнути до відповідальності правоохоронців, що вдаються до свавілля, проводячи арешти без юридичних підстав, вдаються до катувань, не повідомляють рідним та адвокатам про місце знаходження незаконно затриманих патріотів.

4. Утриматися від тиску на співробітників міліції, суд та прокуратуру та необдуманих звинувачень, що тягнуть за собою напруження у політичному та соціальному житті країни.

5. Негайно звільнити усіх затриманих політичних в’язнів – представників патріотичних та націоналістичних організацій.

6. Припинити моральний тиск на членство ВО “Свобода”, інших патріотичних організацій українців та громадян України, які не приховують своїх патріотичних поглядів, свідомих громадян, які відкрито висловлюють свою незгоду діям влади.

Світлини з події на http://picasaweb.google.com/www.svoboda.org.ua/BBbTZB#

Прес-служба ВО “Свобода”

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви