СВОБОДА проти “реформ” !!!

12.09.2011 | Filed under: Акценти, Публікації

Нещодавно газетою “Джерела Трускавця” було опубліковано статтю, в якій “Свободу” звинуватили у перешкоджанні міському голові, котрий твердо взяв курс на реформи в місті.

Беручи до уваги діяння реформаторів і їхні реформи (податковий кодекс, пенсійна реформа, реформи з цінами на продукти), то ми бачимо, що тепер модно стало, слова “обдирати, обдурювати, красти” замінювати словами “реформа”, а тому ВО “Свобода” завжди буде активно виступати проти таких реформ, які призводять до неефективного, а в більшості випадків і злочинного витрачання людських грошей.

Трускавецька міська організація ВО “Свобода” підготувала відповідь на твердження Джерел Трускавця:

Опублікування статті в газеті“Джерела Трускавця”СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ /23-9/ 2011 №26 /474/ Як є насправді
Чи добре, чи зле, чи робить щось міська влада, чи не робить, а представники однієї з політичних сил завжди залишаються незадоволеніими. Насправді, не тільки політичні сили, а й жодна свідома людина не може радіти з того, що її міська влада нічого не робить, або робить завдання покладенні на неї громадою – зле.
Дивлячись на політичну «роботу» цієї організації, розумієш значення слів «не словом, а ділом», правда, у випадку з цими добродіями – «не ділом, а словом». Якщо Ваша організація у всіх діях активних Трускавчан спрямованих на покращення життя громади, на чесність і прозорість міської влади завжди вбачає політику, а що заважає Вашій організації зайнятись такою  політикою. Мабуть для Вас “неправдивим словом та газетою” краще, як ділом.
Змиритися з тим, що мером став Руслан Козир «свободолюбивці» досі не можуть, а разом з ними і деякі журналісти. Якщо Ви так стверджуєте, то, мабуть, у вас на те є вагомі підстави, а для нас важливо, щоб міський голова (хто б він не був) дбав насамперед про місто і добробут мешканців міста, а не за бізнес-інтереси своїх спонсорів і збагачення за рахунок Трускавчан.
Тому своїми діями всіляко перешкоджають міському голові, котрий твердо взяв курс на реформи в місті. Ми, кожному хто буде зловживати владою і під видом реформ займатись розкраданням бюджетних грошей – будемо всіма силами перешкоджати.
Хорошим прецедентом стало виділення з обласного бюджету 17 млн. грн. на ремонт доріг в межах підготовки до «Євро-2012». Кошти виділили не з обласного бюджету, а з державного. А хорошим цей прецедент може назвати лише той, хто «нагрів» на, так званих, “ремонтах” доріг руки. Це типовий приклад ганебної практики не господарського використання і «освоєння» людських грошей.
Виділення коштів – хороша новина, місто отримало шанс покращити дорожній фонд, оновити дороги за рахунок обласного бюджету. Погоджуємось, – це хороша новина, якби не кілька зауважень:

 • Гроші виділяють не кожного року, в нашому випадку це кошти до Євро 2012 субвенція з Державного бюджету;
 • Ці гроші виділили на завідомо добрі дороги, які їм вказала та погодила міська виконавча влада;
 • Насправді місто не виграло, а ПРОГРАЛО від такого виділення коштів. Чому? Тому, що у Трускавці  були погані дороги, так і залишились поганими. А кошти уже виділяти не будуть декілька років, скажуть “ми вже вам виділяли, хватить з вас”. І від такого “господарювання” виграли лише ті, хто погодився на таку – спецоперацію і дав добро на проведення робіт.
Мабуть, жителі Турки або ж Червонограда зраділи б таким коштам. Жителі Трускавця теж зраділи, але представники «Свободи» на чолі з обласним депутатом одразу ж розгледіли тут махінації і зловживання. На озброєння взяли вірних журналістів та революційні методи відстоювання своїх інтересів – 18 серпня блокували підрядникам ремонтні роботи на вул. Дрогобицькій.Роботи відразу припинилися. Справді, ВО “Свобода” ніколи не буде стояти осторонь, коли злодії та аферисти обкрадають і так знедолений Український народ. І ми всіма можливими способами будемо цьому перешкоджати. Запрошуємо і вимагаємо аби й інші, так звані, “демократичні” сили долучались до того аби дати відсіч окупантам-злодіям.Щодо блокування вул.Дрогобицької, то до того не дійшло, підрядна організація яка виконує роботи сама припинила проведення роботи, зробивши відповідні висновки. А ВО “Свобода” заблокувала вул.Суховоля-Героїв УПА (див.відео:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3tJ5lV_Uipo)
Причиною такої реакції стало те, що деякі вулиці випали з переліку, як то вулиця Бориславська, а також депутати переконані, що ремонт вул. Суховоля не варто проводити, адже вона у відмінному стані. Одразу ж посипались звинувачення, що хтось хоче нажитись, що це все запланована акція. З поданого первинного переліку вулиць почали «випадати» ті вулиці, які насправді вимагають ремонту.А Трускавчанам, ніяк не зрозуміло, як можна було в перелік вулиць для ремонту включати ті вулиці, яким ремонт не потрібен???!І тому ВО “Свобода” не могла не відреагувати на це, а саме:

 • «пошкодження» фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття вул. Суховоля, вул. Героїв УПА, для так званого, “освоєння” коштів;
 • «закатування» людських грошей в асфальтобетонне покриття;
 • ігнорування насправді поганих доріг, а саме (частина вул. Бандери – біля сан. «Шахтар», вул. Данилишиних, вул. Річки, вул. Воробкевича, вул. Бориславська, вул. Лисенка, та інші)
Хлопцям-патріотам важко було зрозуміти, що в силу, найперше, фінансових причин, подорожчання будівельних матеріалів, скоротилося  фінансування, і Трускавецька міська влада до цих процесів немає жодного відношення, адже замовником не виступає. Ми знаємо, що “хлопцям – не патріотам” з міської влади, все зрозуміло. Воно і не дивно, адже лише за їхньою вказівкою у перелік вулиць для ремонту було включено вулиці яким ремонт не потрібний. Іншими словами, коли пишуть що: “Трускавецька міська влада до цих процесів немає жодного відношення, адже замовником не виступає”, то це значить, що коли до нас до дому хтось прийде без запрошення замінювати паркет чи сантехніку, і візьме за це гроші, ми будемо з цим згідні, і будем казати, що до своєї квартири ми не маємо ніякого відношення. Цікаво, а хто у Трускавці має відношення до процесів які відбуваються в місті?
Чому ніхто з ОДА не питав у Трускавця, чи варто вилучати вулицю Бориславську, це вже інше питання і питання до губернатора або ж його заступників. Однак міський голова та його апарат неодноразово зверталися до губернатора з проханням переглянути рішення та включити вулиці, які потребують ремонту, до переліку. А чому міська виконавча влада не проінформувала депутатів Трускавецької міської ради по даному проблемному питанні? Які реально могли вплинути на визначення кінцевого переліку вулиць які потрібно ремонтувати, прийнявши ще до моменту проведення процедури тендеру відповідне рішення вимогу до Львівської обласної державної адміністрації (п. Цимбалюка М.М.) про перелік вулиць які насамперед потрібно ремонтувати.Це наш дім, і ми повинні бути господарями в своєму домі.
Окрім цього на рівні ОДА було затверджено 5-ть основних туристичних об’єктів, де розміщатимуть іноземних гостей. Згідно з цим формувалася схема доїзду до цих об’єктів і, відповідно, перелік вулиць, що ремонтуватимуться. Відтак на вулиці Суховоля знаходиться аж 3 об’єкти з цього переліку, тому цю вулицю туди і включили. Щодо вулиці Воробкевича, про яку теж точилися суперечки, то там ще не завершено реконструкцію водоканалу, тому про ремонт покриття поки що рано говорити. Виходить те, що ЛОДА затвердила перелік вулиць які їм подала Трускавецька міська виконавча влада, а управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради не заперечувало проведення вищезазначених робіт по поточному ремонту асфальтобетонного покриття ву. Суховоля, вул. Героїв УПА, …(Див. додатки: копії документів).
Вдавшись до радикальних дій, протестуючі поставили під загрозу проведення подальшого ремонту доріг у місті. Нам стало відомо, що після політичних акцій керівництво Служби автомобільних доріг Львівської області готове було забрати всю важку техніку, в тому числі і дорожні фрези у Львів, де дорожники не вкладаються у графік. Та на їхню велику прикрість, пізно схопились, уже подане депутатське звернення обласного депутата Балицького О.М. в Львівську обласну прокуратуру по даному питанню та інші органи..
Що це означає для міста? Що ремонт запланованих вулиць затримається, мешканці Трускавця відремонтовані дороги отримають набагато пізніше. І кому тут треба дякувати?  Думаю, ви розумієте кому. До слова, в Дрогобичі ремонт доріг мали розпочати ще 10 серпня, однак турецька фірма досі не може завезти техніку. В Трускавці, як бачимо, все йде, як і було заплановано, лише б ніхто не заважав, використовуючи подібні акції для своїх політичних інтересів. Це означає лише одне, що “Свобода” не дала до кінця розікрасти гроші які виділені були на дороги і зробить все для того, щоб притягнути до відповідальності винних в таких аферах.А кому треба дякувати, люди знають і зроблять відповідну оцінку.
їНаступного дня, 19 серпня, в приміщенні ТМР засідала комісія  з питань ЖКГ  під головуванням Руслана Крамара. Питання ті ж самі: чи можна вплинути на дії ОДА і внести в перелік вулиці, які потребують ремонту. Комісія вирішила скликати позачергову сесію, на яку буде запрошено вище керівництво області. Також планується офіційними зверненнями закликати фракції «Фронту змін» та ВО «Свободи» в обласній раді взяти під контроль питання, пов’язані з ремонтом трускавецьких вулиць. Але, … так як “запахло жареним”, міський голова відмовив у скликанні позачергової сесії, мотивуючи це тим, що не потрібно  надавати надто великого резонансу цим справам, бо це вплине на імідж міста-курорту.
Про подальший перебіг «дорожніх подій» ми будемо вас оперативно інформувати.Олег Дьорка По сьогоднішній день, відсутня будь-яка публікація на цю тему. Ми розуміємо, що “хлопці не-патріоти” пробують відмовчатись і закрити цю незручну для них “дорожню подію”

P.S. Копію цієї статті, ми відправили редакції газети Джерела Трускавця, після того як тиждень її вивчали нам повідомили, що оскільки наша стаття містить купу неправдивої інформації, то її розміщати в газеті не будуть, так як є загроза судових позовів. На прохання назвати бодай речення чи слово неправди, ми отримали відповідь, що там все неправда…

Читаємо разом і знаходимо неправду, про знайдене повідомляємо на сайті, а за бажанням і в редакцію “Джерел Трускавця”.

Додаток 1( Хто підписував дефектні акти:)

(Переглядів 99 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви