Листоноша відмовилася обслуговувати мешканців частини будинку 4 на вулиці Стуса (гуртожиток «Червона Рута»), оскільки на коридорі мешкає агресивний собака. Про це було повідомлено на понеділковій нараді 8 квітня в трускавецькій мерії. Як повідомив заступник начальника КП «Трускавецьжитло» Мирон Мицько, ця ж собака покусала і енергетика їхнього підприємства. Натомість керівник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи ТМР Адам Ластовецький поінформував, що нещодавно собака в парку покусала дитину.
Міський голова Руслан Козир розповів випадок, як бродяча собака впала в каналізаційний люк неподалік «Славутича» і її довелося витягати звідти рятувальникам. Також мер полякав присутніх оповідками, що бродячі собак йдуть полювати в ліс і завдають непоправної шкоди звірині (дичині), зокрема пернатим, косулі, зайцям тощо. Як кажуть, в людині раптом прокинувся мисливець. Мер сказав, що ці ж бродячі тварини в лісі є загрозою і для людей, причому дужче, ніж дикі тварини, наприклад, вовки, які інстинктивно уникають людей. Згодом мер договорився до того, що звинуватив зоозахисників у тому, що вони фінансуються іноземними спецслужбами – це правило, вочевидь, поширюється на всіх, хто, за словами мера, займається «дискредитацією» влади. Напевно, забув Руслан Ярославович, що політтехнологи, які сприяли його приходу до влади у Трускавці, є громадянами іноземної держави, не дуже дружелюбно налаштованої до України.
А взагалі питання з бродячими собакам могло бути успішно вирішене для Трускавця в минулому 2012 році. Ціна питання – 50 тисяч гривень. Маємо інформацію, що влада вже й обіцяла надати дві кімнати для проведення стерилізації тварин, велися перемовини. Але навряд чи при цьому були б якісь відкати, та й знайшлися, вочевидь, «потрібніші» проекти типу платних вбиралень, збудованих за громадські гроші. Отже, нема що нарікати пану Козиру та його команді на зоозахисників та звинувачувати їх у співпраці з спецслужбами іноземних держав. Навіть «чорний» жарт, який прокотився залом засідань під час озвучення інформації про витягнену з колодязя собаку, що її після цього «вбили», свідчить, що відстріли та отруєння собак у Трускавці – не висмоктана з пальця інформація, а підтверджена документально. Адже вирішення проблеми з бродячими тваринами у Трускавці свідомо затягується саме представниками міської влади, які не повинні були укладати договору з «мордовнею» зі Львова, маючи привабливу пропозицію в дрогобицькому регіоні. Тому відповідальність за покусаних дитину в парку та енергетика і листоношу на Стуса. 4 лежить не на захисниках тварин, а на представниках чинної трускавецької влади в цілому і її виконавчої гілки зокрема.
До речі, вчора, 7 квітня, про ситуацію з відстрілами та отруєннями собак у Трускавці було повідомлено віце-спікера Верховної Ради України Руслана Кошулинського, який перебував з робочим візитом у Бориславі.
ТОП коментованих за тиждень