Теніс: ветерани розпочинають і виграють

13.08.2012 | Filed under: Новини

28-29 липня в Стрию пройшов традиційний парний ветеранський турнір з тенісу на Кубок президента тенісного клубу «Сокіл». У змаганнях, які проводилися у двох вікових категоріях – до 100 років на пару та в категорії 100 плюс – досить вдало виступили трускавецькі ветерани тенісу. Так, в молодшій віковій групі перше місце вибороли трускавчани Андрій Дробчак та Дмитро Котовенко. Друге місце також за спортсменами з Трускавця – його зайняли батько і син Роман та Остап Мільковичі.

У старшій віковій групі друге місце також за сімейною тенісною династією – срібло вибороли Микола та Борис Костюк з Трускавця.

А вже 11-12 серпня в Трускавці на кортах ДЮСК «Спортовець» відбувалися нові цікаві тенісні зустрічі – перший міжнародний ветеранський парний турнір з тенісу «MAX OPEN». Участь в турнірі взяло 12 пар – спортсмени з Трускавця, Стрия, Стебника, а також з США та Сербії. Організатором та головним спонсором змагань став бізнесмен Іван Кузьменко з Дніпропетровська, який у Трускавці сім років тому вперше взяв ракетку до рук і закохався в Трускавець, і в теніс. Турнір вдався на радість ветеранам тенісу та вболівальникам, пройшов в чудовій дружній атмосфері, і спортсмени сподіваються, що ці змагання стануть традиційними.

Перше місце на «MAX OPEN» зайняла міжнародна пара Андрій Дробчак (Трускавець) та Володимир Бірманшевич (Бєлград, Сербія), які в фінальному поєдинку здолали Остапа Мільковича та Володимира Терлецького (обоє з Трускавця, і, відповідно, срібні призери). В зустрічі за третє місце запекла боротьба точилася між парою Миколи Костюка (Трускавець) та Івана Кузьменка (Дніпропетровськ) та спортсменами зі Стрия Русланом Медюхом і Назаром Федоляком. В підсумку бронзовими призерами стали гості зі Стрия.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір’я»