Терапія мистецтвом

05.02.2021 | Filed under: Новини

Працівниками Трускавецького міського центру соціальних служб організовано та проведено арт-терапію для діточок з сімей, які перебувають під соціальним супроводом.

Іграшки-антистрес дуже корисні для маленьких дітей. Вони не тільки допомагають зняти нервову напругу, але і сприятливо впливають на розвиток дрібної моторики.

Діти виготовляли іграшки сквіші (з англ. squishy — «тягучий») — оригінальні антистреси, які можна м’яти, скручувати, стискати, фактично робити з ними все що душа забажає. Після найзапекліших «тортур» сквіші легко і швидко повертається в колишній вигляд, а власник вже відчуває себе набагато краще і готовий до нових звершень!

Іграшки-антистрес — незамінні супутники сучасної людини, які одним своїм виглядом здатні миттєво підняти настрій, ненадовго відволіктися від повсякденних завдань і налаштуватися на позитив.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви