Тріумф танцюристів «Yuventa Dance Truskavets» у Празі

25.12.2019 | Filed under: Публікації

19 грудня трускавецькі танцюристи клубу спортивного танцю “Yuventa Dance Truskavets”  (керівник, суддя міжнародної категорії Асоціації спортивного танцю України Юрій Задорожний)  тріумфально  виступили на  міжнародному змаганні-фестивалі «Christmas Stars of Prague» у м. Прага (Чехія). Учасниками стали колективи з Чехії, Білорусії та України.

Дейнека Данило, Пристай Марія, Романишин Дмитро, Симович Аня, Островська Анна та Андрусик Олексій гідно представили Трускавець на міжнародному фестивалі та вибороли 7 кубків, 6 золотих медалей та дипломів. Танцюристи-спортсмени виконали постановки “ча-ча-ча” , “рок-н-рол” та  «Різдвяний джайв».

Безліч красивих світлин з подорожі, нові враження та знайомства з новими друзями,  культурою та архітектурою Чехії та Німеччини зробили поїздку на фестиваль незабутньою, а перемоги на міжнародному фестивалі стали наслідком багатьох тренувань юних танцюристів.

Це вже далеко не перша поїздка наших танцюристів за межі України. У планах колективу, розповідає його наставник Юрій Задорожний, поїздки на фестивалі та змагання в Грецію, Македонію, Польщу та Австрію.

Та головне, – каже пан Юрій, – розвивати спортивний бальний танець на теренах Трускавця та далеко за його межами, популяризувати здоровий спосіб життя серед дітей та дорослих, адже у наш час особливо важливо популяризувати Україну та наше курортне містечко за кордоном, зокрема в контексті інтеграції нашої держави у європейський соціокультурний простір.

До слова, протягом 2019 року  трускавецькі спортсмени-танцюристи «Yuventa Dance» загалом завоювали на всеукраїнських та міжнародних фестивалях-змаганнях понад 70 кубків та 350 золотих, срібних та бронзових медалей.

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви