Трускавчани стали призерами обласних змагань з вільної боротьби

07.11.2017 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Трускавецького ДЮСК «Спортовець», 4 листопада у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проведено обласні змагання з вільної боротьби серед учнів 2004 – 2006 р.н. ДЮСШ Львівщини. У змаганнях взяли участь 130 спортсменів усіх спортивних шкіл області.

Загальне керівництво змаганнями здійснювало Львівське обласне відділення комітету з фізичного виховання і спорту міністерства освіти і науки України (начальник відділення Анатолій Ігнатович) за підтримки Львівського відділення національного олімпійського комітету України (виконавчий директор Христина Підгрушна). Відкривали змагання та вітали учасників змагань заступник начальника Львівського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих та начальник спортивно-навчального відділу Ігор Вовк. Головний суддя змагань Володимир Раковський ознайомив присутніх з програмою змагань.

Переможцями та призерами обласних змагання з вільної боротьби серед учнів ДЮСШ Львівщини стали вихованці відділення вільної боротьби Трускавецького ДЮСК «Спортовець»: Дзюбайло Андріана – І місце; Летуновська Даніела – ІІ місце; Кривень Олександр, Кухар Христина, Кухар Софія та Сальнікова Аліна – ІІІ місце (тренер ДЮСК Семен Гардій).

(Переглядів 68 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви