Трускавчани висловили недовіру Януковичу, вимагали відставки уряду Азарова та виявили готовність стати на захист Євромайдану

01.12.2013 | Filed under: Публікації

Біля півтора тисячі трускавчан (за приблизними підрахунками) взяло участь у віче, яке сьогодні, 1 грудня, пройшло на центральній площі Незалежності у місті-курорті Трускавець.

Людей об`єднало обурення із приводу жорстокого придушення Євромайдану у Києві, яке мало місце 30 листопада. Недопустима і нечувана річ – застосування сили проти мирних демонстрантів. Це стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння наших співгромадян. Тому Трускавець в знак солідарності із Київським Євромайданом вийшов на центральну площу.

Півторагодинному віче передував флеш-моб дітей та молоді, які під національними жовто-синіми прапорами під звуки патріотичних пісень скандували гасла «Україна – це Європа!», «Одна мова, одна нація, одна батьківщина – це Україна», «Слава Україні! – Героям слава!» та інші. Діти написали лозунги, частину лозунгів-плакатів підготувала Тетяна Грабовська.

О 13.30 розпочалася позачергова сесія Трускавецької міської ради, на якій розглядався тільки один проект рішення. В ньому – і недовіра президенту Януковичу, і вимога відставки уряду Азарова, і засудження подій 30 листопада в Києві, і звернення до європейських країн та світового співтовариства з проханням дати правову оцінку тому, що сталося.

Окремо варто зауважити, що сесію зібрали на вимогу 24 депутатів, присутні були 32 із 46 народних обранців. Логічно було б запитати, а де решта 14 чи 15? Нагадаємо, що позачергова сесія тиждень тому теж зібрала лише 25 депутатів. Громада повинна знати своїх героїв і антигероїв і, гадаємо, міська влада оприлюднить списки присутніх та відсутніх на цих двох сесіях.

Присутніх поблагословив та напутнє слово підкріплення й молитви виголосив отець-декан Петро Івасівка. Пролунали духовний гімн України «Боже великий, єдиний» та державний гімн «Ще не вмерла Україна».

Під час сесії виступили з патріотичними промовами міський голова Трускавця Руслан Козир, депутати міської ради Юрій Беднарчук, Сергій Мицик, Богдан Габшій, Ігор Пілько, Богдан Процишин, Руслан Крамар. У всіх виступах лунали заклики не бути байдужими, їхати на Євромайдан до Києва чи допомогти тим, хто там стоїть за нашу і вашу свободу. Представників Партії регіонів закликали покинути цю політичну силу, яка заплямувала себе кров`ю дітей на Майдані. Правоохоронців попередили, щоб вони не виконували злочинних наказів, інакше можуть опинитися на стовпі ганьби, який встановлять на центральній площі Трускавця. В кінці віче виступив громадський діяч Святослав Грабовський, який зачитав звернення асоціації громадських організацій про нелегітимність органів державної влади. Під час усіх виступів люди скандували гасла «Зека геть!», «Банду геть!», «Україна – це Європа!» та інші.

Під час і після віче продовжував діяти збір коштів на підтримку Євромайдану, бажаючі могли записатися для поїздки до Києва і можуть зробити це й зараз. У місті діє Координаційна рада на чолі з міським головою, вона готова надати всі необхідні роз`яснення, які цікавлять наших мешканців. Адреса Трускавецької міської ради: вул. Бориславська, 2. У соціальній мережі Фейсбук діє група «Я обираю ЄС», в якій вказано номер телефону координатора 097 05 77 677. Можна записуватися і за тел. 067 110 77 76.

А тим часом є інформація, що в Україні можуть ввести надзвичайний стан. Трускавчани, будьте пильні і не піддавайтеся на провокації ні тут, ні в Києві. Наше діло право – ми переможемо! З нами Бог!

Володимир Ключак

(Переглядів 613 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви