Трускавчани здобули призові місця в змаганнях з футзалу

19.02.2019 | Filed under: Новини

15-16 лютого у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець» та у Дрогобичі в ДЮСШ ім. І. Боберського проводився юнацький турнір з футзалу “Victoria Сup-2019” серед юнаків 10-11 років. Про це інформує адміністрація «Спортовця».

Команда ДЮСК «Спортовець» у своїй підгрупі зіграла внічию 2:2 з командою Самбірського р-ну, виграла у «Галичини» (м. Дрогобич) 5:0 та у «Чорноморця» (м. Одеса) 1:0, і програвши ДЮСШ ім. І.Боберського (м. Дрогобич) 1:0. виборола в групі друге місце.

У півфіналі вихованці відділення футболу (тренер ДЮСК Олег Оринич) обіграли своїх ровесників з м. Борислава 2:1 і уступивши у фіналі команді Самбірського р-ну 2:0 зайняла друге місце у міжобласному юнацькому турнірі “Victoria Сup-2019”.

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви