Трускавецька лікарня підтвердила відповідність стандартам вищої категорії

21.10.2019 | Filed under: Новини

16 жовтня відбулась експертиза відповідності стандартам державної акредитації КНП «Трускавецька міська лікарня». Про це 21 жовтня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді  повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик. Експертиза проходила за участю представників Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Наша лікарня підтвердила відповідність стандартам вищої категорії, зазначив Ігор Стасик.

Він також повідомив, що в той же день, 16 жовтня, в Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації відбулось засідання Госпітальної ради Львівського госпітального округу. Було презентовано аналіз перспективної мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування І-ІІ рівнів області (БЛІЛ І-ІІ). До цього переліку ввійшло 9 закладів з понад 60 у Львівській області, в яких можна буде надавати невідкладну допомогу при таких станах як інфаркт чи інсульт. Трускавецька міська лікарня буде лікарнею планового лікування, зазначено на нараді.

Також Ігор Стасик повідомив, що станом на 18 жовтня в Трускавецькій лікарні декларації з сімейним лікарем уклали 19 303 особи, в тому числі по Трускавці – 16 565, іногородні – 2 738.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви