Трускавецька лікарня підтвердила відповідність стандартам вищої категорії

21.10.2019 | Filed under: Новини

16 жовтня відбулась експертиза відповідності стандартам державної акредитації КНП «Трускавецька міська лікарня». Про це 21 жовтня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді  повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик. Експертиза проходила за участю представників Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Наша лікарня підтвердила відповідність стандартам вищої категорії, зазначив Ігор Стасик.

Він також повідомив, що в той же день, 16 жовтня, в Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації відбулось засідання Госпітальної ради Львівського госпітального округу. Було презентовано аналіз перспективної мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування І-ІІ рівнів області (БЛІЛ І-ІІ). До цього переліку ввійшло 9 закладів з понад 60 у Львівській області, в яких можна буде надавати невідкладну допомогу при таких станах як інфаркт чи інсульт. Трускавецька міська лікарня буде лікарнею планового лікування, зазначено на нараді.

Також Ігор Стасик повідомив, що станом на 18 жовтня в Трускавецькій лікарні декларації з сімейним лікарем уклали 19 303 особи, в тому числі по Трускавці – 16 565, іногородні – 2 738.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви