Трускавецькі діти – серед перших відвідувачів океанаріуму

18.09.2020 | Filed under: Новини

В кінці серпня у центрі Львова відкрили перший в Західній Україні океанаріум. На трьох поверхах колишнього кінотеатру «Київ» розмістили більше двадцяти акваріумів, у яких живуть як звичні рибки (акваріумні та річкові), так і мешканці Світового океану: акули, аравани, зелені черепахи. Загалом в океанаріумі три тисячі різних риб.

20 трускавецьких дітей віком до 14 років з багатодітних сімей стануть одними з перших відвідувачів Львівського океанаріуму. Вони поїхали туди сьогодні, 18 вересня, в супроводі начальника відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Романа Коваля та головного спеціаліста відділу Наталії Карпович. Дітки сказали міському голові Андрію Кульчинському, що з нетерпінням хочуть наживо побачити дивовижних мешканців підводних глибин, зокрема акул. А своїми враженнями вони обов’язково поділяться з однокласниками, друзями, батьками та в соцмережах.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви