Трускавець лікувальний та реабілітаційний: можливості і перспективи

16.10.2013 | Filed under: Новини

Наприкінці вересня у Трускавці відбулася ще одна цікава і важлива подія – науково-практична конференція медиків, котра була об’єднана однією тематикою – лікуванням та реабілітацією в санаторно-курортних умовах. Цей триденний захід об’єднав у готелі «MirotelResort & Spa» медиків різного фаху, з різними поглядами та досвідом. Усього в конференції взяло участь близько 300 учасників.

Між іншbм, різноплановість виступів зовсім не зашкодила плідній розмові навколо теми використання унікальної мінеральної води «Нафтуся». Але крім того фахівці від медицини 18,19 та 20 вересня говорили про: «Зниження рівня глюкози крові під час прийому мінеральної води «Нафтуся» у хворих на цукровий діабет», «Комбіноване санаторно-курортне та медикаментозне лікування гіперліпідемій на курорті Трускавець», «Пелоїдотерапія озокеритом при лікуванні хронічного пародонтозу», «Вагінальні зрошення при лікуванні хронічних запальних захворювань у жінок, принципи використання у амбулаторних і санаторно-курортних закладах» та про інше.

Газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 56 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви