Трускавець має стати спортивним центром

07.02.2020 | Filed under: Публікації

Було б чудово, якби Трускавець розвивався не тільки як бальнеологічний курорт, а ще й як спортивний центр. Протягом останніх декількох років я неодноразово писав, говорив про це. А також проводив різного роду заходи: турніри, семінари.

В черговий раз хочу звернути увагу на стару котельню на вул. Івасюка. На цьому місці можна організувати шикарний спортивний простір: зал боксу або бойових мистецтв, гімнастичний зал.

Територія котельні межує з територією школи №2, на якій в запустінні знаходиться футбольне поле розміром 75х40 метрів. На цьому місці прекрасно вписується крите поле, де окрім тренувань можна проводити комерційні турніри серед дітей і дорослих (розміри дозволяють).

Поруч ДЮСК «Спортовець» з басейном, спортзалами, готелем, кафе. Це та територія, яка може й повинна стати спортивним кластером. Це спальні райони, які потрібно розвивати і зробити безпечними, оскільки можна передбачити опорний пункт правопорядку.

Зустрічаючись в різних містах з людьми спорту, чую одне і теж: «Як так, Трускавець не має інфраструктури, щоб приїжджати на відновлювальні збори (зараз боксери збиралися в польському Закопаному), проводити різного роду турніри, змагання?»

Статистика говорить, що до нашого міста по спорту їде всього 1% (!) туристів.

Розвиваючи курорт в тому числі і як спортивний, ми будемо мати додаткові надходження в бюджет і то немалі!

Спорт – це здоров’я!

Роман Матис

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви