Трускавець має стати спортивним центром

07.02.2020 | Filed under: Публікації

Було б чудово, якби Трускавець розвивався не тільки як бальнеологічний курорт, а ще й як спортивний центр. Протягом останніх декількох років я неодноразово писав, говорив про це. А також проводив різного роду заходи: турніри, семінари.

В черговий раз хочу звернути увагу на стару котельню на вул. Івасюка. На цьому місці можна організувати шикарний спортивний простір: зал боксу або бойових мистецтв, гімнастичний зал.

Територія котельні межує з територією школи №2, на якій в запустінні знаходиться футбольне поле розміром 75х40 метрів. На цьому місці прекрасно вписується крите поле, де окрім тренувань можна проводити комерційні турніри серед дітей і дорослих (розміри дозволяють).

Поруч ДЮСК «Спортовець» з басейном, спортзалами, готелем, кафе. Це та територія, яка може й повинна стати спортивним кластером. Це спальні райони, які потрібно розвивати і зробити безпечними, оскільки можна передбачити опорний пункт правопорядку.

Зустрічаючись в різних містах з людьми спорту, чую одне і теж: «Як так, Трускавець не має інфраструктури, щоб приїжджати на відновлювальні збори (зараз боксери збиралися в польському Закопаному), проводити різного роду турніри, змагання?»

Статистика говорить, що до нашого міста по спорту їде всього 1% (!) туристів.

Розвиваючи курорт в тому числі і як спортивний, ми будемо мати додаткові надходження в бюджет і то немалі!

Спорт – це здоров’я!

Роман Матис

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви