Трускавець обрав «Міс Весну»

05.05.2015 | Filed under: Публікації

В розпал травневих вихідних, які українці з кожним роком намагаються проводити по-європейськи та якомога віддаленіше від радянських традицій, трускавчани та жителі регіону побували на справжньому святі життя та краси. В неділю, 3 травня, в Палаці культури ім. Шевченка вже вдруге відбувся конкурс «Міс Весна». Потрібно відзначити, що конкурс, попри те, що ідея, м’яко кажучи, не нова та не оригінальна, пройшов на досить високому рівні, відчувалася довготривала кропітка підготовка. А тринадцять красунь-трускавчанок, які наважалися взяти участь у заході, таки подарували глядачам приємні хвилини в такий тривожний час.

Дівчата, а це – №1 Діана Богун, №2 Богдана Кондратик, №3 Роксолана Лужецька, №4 Вероніка Кубаса, №5 Анна Савенко, №6 Валерія Петранівська, №7 Ярина Козел, №8 Яна Корж, №9 Дарина Кастріцька, №10 Анастасія Березюк, №11 Наталія Федишин, №12 Софія Кашуба, №13 Софія Цехмейстер – досить традиційно виходили до глядачів в українському національному одязі та офіційно-діловому стилі, епатажних костюмах та вечірніх платтях. Демонстрували свою ерудицію та хобі. Говорили як про загальноукраїнські речі, які турбують сьогодні всіх – головне бажання – мир в Україні, так і про побажання на місцевому рівні – обгородити дитячі майданчики до прикладу.

В перервах між конкурсами свою майстерність присутнім демонстрували юні митці Трускавця та регіону – співаки та танцювальні колективи, циркова студія «Каскад».

А «Міс Весна» за рішенням журі стала №6 Валерія Петранівська. Визначилися і глядачі зі своєю симпатією – «Міс глядацьких симпатій» стала №13 Софія Цехмейстер.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 781 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви