Трускавець перейде на індивідуальне опалення?

21.02.2011 | Filed under: Новини

Близько 40% населення Трускавця вже встановило собі автономне опалення. Про це на понеділковій нараді 21 лютого повідомив міський голова Руслан Козир. Він вважає, що нам потрібно подбати про економічну та енергетичну безпеку міста, а для цього використовувати енергоощадні технології. «Індивідуальне опалення мінімум в 4 рази здешевить оплату за обігрів помешкання», наголосив мер. В той же час не варто забувати, що якщо з багатоповерхового будинку хоча б одна людина відмовляється від’єднуватися від централізованого опалення, її від’єднати насилу не можна, бо на стороні таких людей закон.

Натомість мер Дрогобича Олексій Радзієвський на прес-конференції 21 лютого, присвяченій 100 днів діяльності дрогобицької влади, подібні заяви керманичів Трускавця та Борислава щодо тотального переведення на автономку вважає «незрозумілими». Він зазначив, що існують об’єкти, які перевести на індивідуальне опалення неможливо в принципі. Натомість в житловому секторі це потрібно робити, але першим кроком має бути створення ОСББ.

Власна інформація

(Переглядів 42 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви