Трускавецька освіта мовою статистики

19.09.2012 | Filed under: Публікації

Структура освітньої мережі у Трускавці залишилась такою ж, як і минулого року: 5 дитячих садочків, 3 загальноосвітні навчальні заклади та 2 позашкільні навчальні установи.

Першокласників цього року – 209 дітей, минулого – 210. У школах минулого року було шість десятих класів – 131 дитина, цього року – 116 дітей (на один клас менше).

За даними останніх 5 років, 42-48% дітей після 9 класу покидають школу. Цього року з дев’ятих класів випущено 202 дитини. Залишилося в школах 116. 86 дітей (приблизно 42,6%) пішло в технікуми та ПТУ. Минулого року було випущено 233 випускники 9-их класів, з них залишився у школі 131 учень. Пішло 102 учні.

Цьогоріч функціонуватиме 9 груп продовженого дня. Чотири групи – в школі №1, три групи – в школі-гімназії-№2 та дві групи у школі №3. До речі, групи продовженого дня у Трускавці є повноцінні: цього року усі школи на 100% обладнано спальними кімнатами. Меблі придбані на суму 92 тис. грн.

Минулого року 779 дітей відвідували дошкільні заклади. Цього року – 792 дитини. Кількість груп -41.

У школах міста станом на 29 серпня прогнозована кількість учнів – 1941, минулого року було – 1961. Маємо тенденцію до зменшення – 6,6%.

В усіх п’яти дитячих садках для дітей старшого дошкільного віку сформовані гуртки з вивчення іноземних мов, заняття в яких організовують викладачі БУТ. Садочки міста працюють з 7.30 до 18 години. На харчування дитини в садочку відведено 14 гривень. 50% плати йде з міського бюджету, 50% – платять батьки. Тобто для батьків вартість перебування дитини в садочку становить 7 гривень на день.

Черги на влаштування дітей у садки немає. Дошкільні заклади приймають дітей без обмежень з 1,5 року. Є відповідні нормативи наповнюваності груп: групи до трьох років – до 15 дітей, групи від 3 до б років – до 20 дітей. Середня наповненість груп по місту становить 18,1, тоді як середня наповненість в містах обласного підпорядкування Львівської області минулого року становила 20 дітей, а на сьогодні дещо зросла.

У дитячому спортивному клубі ДЮСК «Спортовець» функціонує 6 секцій, серед яких волейбол для дівчат, баскетбол для хлопців, бокс для хлопців, а також вільна боротьба, теніс і плавання для хлопців і дівчат. ДЮСК «Спортовець» утримується за рахунок міського бюджету, і для дітей всі послуги надаються безкоштовно в межах роботи гуртків.

БУТ цього року відкриває 61-ий сезон роботи, в якому очікується створення гуртків технічного напрямку, яких є мало, а також гуртків, які дають можливість творчо розвиватися дитині. Проте це не означає збільшення кількості гуртків, а лише деяка зміна їх спрямування.

Підготувала Галина Шумило, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 70 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви