Трускавецькі мандоліністи дарують своє мистецтво гостям курорту

13.01.2016 | Filed under: Новини

Вихованці Народного дому Трускавця дарують свою творчість не тільки місцевим жителям, але і гостям славетного бальнеологічного курорту. Наші таланти не обмежуються виступами на центральній сцені, а організовують концерти в оздоровницях міста, чим створюють святкову атмосферу, радують гостей з усіх куточків України та зарубіжжя, дарують добрий настрій глядачам та слухачам.

Ансамбль мандоліністів Народного дому Трускавця (керівник Людмила Неліпа) виступив 13 січня в холі готельно-курортного комплексу «Карпати». Популярні українські мелодії та мелодії народів світу у виконанні юних мандоліністів зібрали чималу публіку. Лунали і різдвяні колядки, і «Хава нагіла», і «Полонез» Огінського, і багато інших народних та класичних творів, за виконання яких відпочивальники удостоювали юних талантів гучними оплесками.

(Переглядів 112 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви