Трускавецькі мандоліністи дарують своє мистецтво гостям курорту

13.01.2016 | Filed under: Новини

Вихованці Народного дому Трускавця дарують свою творчість не тільки місцевим жителям, але і гостям славетного бальнеологічного курорту. Наші таланти не обмежуються виступами на центральній сцені, а організовують концерти в оздоровницях міста, чим створюють святкову атмосферу, радують гостей з усіх куточків України та зарубіжжя, дарують добрий настрій глядачам та слухачам.

Ансамбль мандоліністів Народного дому Трускавця (керівник Людмила Неліпа) виступив 13 січня в холі готельно-курортного комплексу «Карпати». Популярні українські мелодії та мелодії народів світу у виконанні юних мандоліністів зібрали чималу публіку. Лунали і різдвяні колядки, і «Хава нагіла», і «Полонез» Огінського, і багато інших народних та класичних творів, за виконання яких відпочивальники удостоювали юних талантів гучними оплесками.

(Переглядів 112 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви