Трускавецькі патріоти? Хто і чиї інтереси відстоює в міській раді? (результати поіменних голосувань)

18.03.2016 | Filed under: Публікації

Вчора у Трускавці відбулась сессія міської ради, де одним з питань було надання дозволів на розподіл земель для ЗАТу. Що це значить? Це значить те, що тепер ЗАТ зможе продавати кусками майно та землю у Трускавці. Чим це небезпечно чи недоречно? У Трускавці розпочала свою роботу тимчасова депутатська комісія, щодо перевірки законності приватизації санаторних та інших об’єктів у Трускавці https://www.facebook.com/groups/1772876556278356/ на якій було зафіксовано велику кількість інформації, щодо того, що приватизація відбулась у підозрілий спосіб. Тобто, зараз щось розподіляти чи давати для ЗАТу є передчасним, оскільки може виявитись, що вони продаватимуть те, що їм неналежить. Поки викладаю тут результати голосувань поіменні для аналізу і розповсюдження. А відео та деталі того дня оприлюднимо чуть пізніше.

P.S. Запитайте своїх депутатів, чому вони так голосували? Чи хотіли виборці-мешканці Трускавця саме таких голосувань? Чи готові ми довіряти таким депутатам справи міста? В Моршині вчора також була сесія по цьому самому питанню і там ЛИШЕ ДВА депутати підтримали ЗАТ, чому там так а у нас по іншому?

Святослав Грабовський, Народний контроль

для Трускавецької Газети

(Переглядів 498 , 1 переглядів сьогодні)
Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви